دختران شایسته 60 سال پیش ایران این شکلی بودند؛ زیبا و خیره‌کننده!

هوش مصنوعی و محصولات آن روز به روز بیشتر از پیش ما را به تعجب وا می‌دارد. از تصاویر جدیدی که هوش مصنوعی برایمان ساخته است، رنگ و بوی زیبایی و جذابیت دختران ایرانی در سال‌های دور، فوران می‌کند.

دختر شایسته ایرانی

تصاویری که در ادامه می‌بینید، پرتره‌ی دختران شایسته ایرانی در سال ۱۹۶۸ میلادی مطابق با سال ۱۳۴۷ شمسی است. در همان دهه بود که اسامی دخترانی همچون الهه عضدی و ریتا جبلی را به عنوان شایسته‌ترین دختران ایرانی در جهان می‌خواندیم و تصاویرشان را بر روی مجله‌ها می‌دیدیم.

دختر شایسته ایرانی

عکس‌هایی که توسط هوش‌های مصنوعی مبتنی بر تبدیل متن به عکس ساخته شده‌اند، زیباترین دختران ایرانی را با معیارهای زیبایی آن زمان تصویر کرده‌اند.

دختر شایسته ایرانی

لباس‌های محلی و پرکار این دختران نیز از میان لباس‌های مربوط به قوم‌های مختلف ایرانی انتخاب شده‌اند. استفاده از سربندها مطابق با مد آن زمان نیز در عکس‌ها به چشم می‌خورد.

دختر شایسته ایرانی

زیورآلات درشت و پر زرق و برقی همچون هدبندها، گردنبندها و گوشواره‌ها، زیبایی این تصاویر را چندین برابر کرده‌اند. پشت صحنه‌هایی که هوش مصنوعی برای این تصاویر در نظر گرفته است، شامل تصاویری با نقش و نگارهای مینیاتوری و متعلق به نقاشی‌های ایرانی هستند.

دختر شایسته ایرانی

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :