با این پد آرایشی ساده‌تر آرایش کنید

0

آرایش مناسب، ملایم و به اندازه تاثیر بسیار زیادی روی زیباتر شدن چهره خانم‌ها دارد و بیشتر خانم‌ها به ویژه خانم‌های مسن به مقداری آرایش برای شاداب‌تر و جوان‌تر کردن چهره خود نیاز دارند. در این میان برس‌ها و پدهای آرایشی نقش مهمی را در طبیعی‌تر و زیباتر شدن آرایش بازی می‌کنند اما کار کردن با آن‌ها همیشه ساده نیست. در این مقاله می‌خواهیم یک پد جدید آرایشی برای زدن کرم‌ها و مواد آرایشی مایع را معرفی کنیم که انقلابی در این صنعت محسوب می‌شود. با این پد آرایشی ساده‌تر آرایش کنید. 

با این پد آرایشی ساده‌تر آرایش کنید

این پدهای آرایشی که شفاف و نرم هستند مدل‌های جدیدی از پدها هستند که اخیرا معرفی شده‌اند و با اینکه بسیاره ساده هستند و تکنولوژی خاصی در طراحی آن‌ها به کار نرفته است اما کار کردن با آن بسیار ساده است. سطح صاف و شفاف آن‌ها کمک می‌کند تا مواد آرایشی مایع به خوبی روی پوست بنشیند و کاملا مخلوط شود بدون اینکه ذره‌ای از این مواد عموما گرانقیمت را هدر بدهید.

شستن ابزارهای آرایشی (پد آرایشی) از دردسرهایی است که خانم‌ها معمولا از آن طفره می‌روند و در نتیجه مواد موجود روی آن با چربی و کثیفی پوست مخلوط شده و زمینه آسیب‌های پوستی مثل جوش و عفونت را به وجود می‌آورد. اما این پدها نیازی به شستشو ندارند و به راحتی با کمترین زحمت تمیز می‌شوند. این پدها از یک سطح شفاف که داخل آن با یک ماده ژل مانند پر شده تشکیل شده است. در حال حاضر این پدها در کشورهای خارجی بسیار محبوبیت پیدا کرده اند و امیدواریم شاهد ورود آن به کشورمان نیز باشیم.

مطالب مرتبط:

1- 12 برس آرایشی ضروری و کاربرد هرکدام

2- چگونه چشم درشت داشته باشیم؟

3- چشم‌های پف کرده را چگونه آرایش کنیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :