مهفام میرزایی در
0

با قهوه ای چه رنگ لباسی بپوشم؟

با قهوه ای چه رنگ لباسی بپوشم؟

گاهی پیش می آید که یک جفت کفش قهوه ای زیبا یا یک ژاکت چرم شیک در ویترین مغازه می بینید اما نمی دانید با چه رنگ لباسی باید آن ها را بپوشید پس از خرید منصرف می شوید و یا رنگ مشکی را انتخاب می کنید. اما چه رنگ هایی با قهوه ای ترکیب زیباتری به جود می آورند؟ سوال ” با قهوه ای چه رنگ لباسی بپوشم؟ ” جزو یکی از ده پرسش معمول در دنیای مد است. پس این مطلب را بخوانید تا با دلایل علمی ببینید خانم ها برای هر فصل چه رنگ هایی را باید با قهوه ای بپوشند تا شیک به نظر برسند.

قهوه ای از نظر علمی یک رنگ گرم است و با رنگ ها و تن های گرم بیشتر سازگار است مثلا قهوه ای و صورتی گرم ممکن است برای ست روبالشی زیبا باشد اما برای همه فصل ها این لباس ترکیب جالبی نخواهد بود. بنابراین در این هماهنگی برای رنگ قهوه ای را برای فصل های بهار و پاییز بررسی می کنیم.

با قهوه ای چه رنگ لباسی بپوشم؟

بهار
قهوه ای با رنگ های گرمی مثل زرد و نارجی و قرمز هماهنگ است اما این ترکیب ممکن است در بهار مناسب نباشید و بیشتر شبیه یک درخت شکوفه زده به نظر برسید! پس برای بهار رنگ قهوه ای را با رنگ های سرد تر مثل سبز پررنگ آبی و بنفش تیره ست کنید. در مورد رنگ های بنفش و سبز دقت داشته باشید این دو رنگ رنگ های دوکانه هستند که بسته به ترکیبشان ممکن است گرم یا سرد شوند.
مثال: یک کیف جیر قهوه ای و مانتوی کرم شیری رنگ، کمربند آبی یخی با روسری آبی نعنایی.

با قهوه ای چه رنگ لباسی بپوشم؟

پاییز
در پاییز شرایط متفاوت است. یعنی ترکیب قهوه ای با رنگ های گرم مناسب فصل پاییز خواهد بود. در ترکیب پاییزی رنگ های لباس در چرخه رنگ به هم نزدیک تر هستند. مثل قهوه ای با زرد و زرشکی یا شکلاتی. البته در ترکیب تن های قهوه ای دقت کنید. مثلا ترکیب قهوه ای با شکلاتی ممکن است به هیچ عنوان جالب نباشد. پس مواظب باشید شبیه گاندالف نشوید!
مثال: یک روسری قهوه ای با مانتوی خردلی و کفش جیر شتری.

مطالب مرتبط

1- کفش مشکي بپوشم يا قهوه اي

2- 5 نکته در انتخاب مانتوهاي تابستاني

3- شيک پوشي با مانتو و روسريدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :