5 لباس ضروری در کمد هر خانم شیک پوش

برای ما خانم‌ها خیلی پیش اومده که به کمد لباس‌هامون سر بزنیم و با کلی لباس که شاید فقط یکبار اونا رو پوشیده باشیم مواجه شیم. در مقابل همیشه با این سوال حالا چی بپوشم فورا دست به خریدهایی می زنیم که شاید خیلی حیاتی نیستند. در این مقاله قصد داریم به شما 5 لباس ضروری در کمد هر خانم شیک پوش را معرفی کنیم. با ما همراه باشید. 

ad banner

5 لباس ضروری در کمد هر خانم شیک پوش

1- یک لباس مجلسی بلند

خیلی نگران این مورد نباشید که نمیشه یک لباس را چند تا مهمونی مختلف پوشید، چرا دقیقا می تونید به شرطی که از اکسسوری های مختلف و متفاوت استفاده کنید به این طریق کسی متوجه نمیشه که یکسال پیش تو عروسی خواهرتون دقیقا چی به تن کرده بودید.

5 لباس ضروری در کمد هر خانم شیک پوش

2- مانتو 

ما خانوم ها برای رفتن به دانشگاه، مدرسه و محل کارمون معمولا یک یا چند تا مانتو دم دستی داریم که از اونا استفاده می کنیم. اما منظور من اونا نیست. دقیقا یک مانتو شیک که با اون بشه برید مهمونی. پس دست به کار بشید و یک مانتو برای آب و هوای گرم و یکی هم برای آب و هوای سرد تهیه کنید.

3- روسری

روسری شاید یک اکسسوری کوچیک به نظر ما خانوما بیادش اما می تونه کلی تو تیپ و ظاهرتون تاثیر بذاره. البته روسری نسبتا به سایر لباس ها قیمت مناسب تری خواهد داشت و می تونید از آن چندتایی رو برای ست کردن با لباس هاتون داشته باشید.

روسری را براساس رنگ پوست تان انتخاب کنید

راهنمای انتخاب شال و روسری

5 لباس ضروری در کمد هر خانم شیک پوش

4- شلوار جین و یا کتان

معمولا شلوارهای جین طرفدارای بیشتری نسبت به کتان داره اما اگه الان که فصل تابستانه و گرما بی داد میکنه رو مدنظرتون قرار بدید قبول می کنید که یک شلوار کتان کرم و یا سفید میتونه تیپ شما رو تکمیل بکنه.

5 لباس ضروری در کمد هر خانم شیک پوش

5- تاپ یا تی شرت یقه گرد

بهترین انتخاب برای پوشیدن زیر مانتو برای هر خانمی یک تاپ و یا تی شرت است. از نظر قیمتی یکی از ارزان ترین ایتم های معرفی شده در این مقاله است و با تهیه چند تا مدل نخی می تونید تمام فصول از اونا استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- انتخاب مانتو با توجه به فرم اندام

2- خانم های چاق چگونه برای پاییز خرید کنند؟

3- مدل بستن شال به چند روش مختلف

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :