سارا هنجنی در
0

راز خانم‌های شیک پوش چیه؟

راز خانم‌های شیک پوش چیه؟

تا حالا اتفاق افتاده که بین دوستاتون به فردی بر بخورید که با اینکه لباس های برند نمیپوشه و یا تا حالا کیف دستی گران تر از 50 هزار تومان نخریده باشه ولی به طرز خاصی شیک پوش هستش. راز خانم‌های شیک پوش چیه؟ در یک کلمه می تونم بهتون بگم، راز این افراد انتخاب لباس و اکسسوری بر اساس استایل خودشونه. با چی بپوشم همراه باشید. 

1- کمد لباس ها

خانم های شیک پوش همیشه به کمد لباس هاشون سر می زنند. مرتب کردن کمد باعث میشه که بعضی وقتا از شر لباس هایی که هر روز در حال پوشیدن اونایم و یا لباس هایی که سال به سال هم نمی پوشیم، مطلع میشیم. اینکه بدونیم دقیقا کدوم لباس ها رو می تونیم بپوشیم و کدوم رو نه می تونه خیلی کمک کنه که خوش تیپ باشیم.

2- لباس را براساس هیکل خود انتخاب می کنند

یکی از مواردی که هر خانوم شیک پوشی رعایت میکنه، انتخاب لباس بر اساس فرم بدنی خودشه. اندازه بودن و اصطلاحا فیت بودن لباس تاثیر به سزایی بر روی خوشتیپی شما دارد. برای کشف فرم بدنی خود این مقاله را مطالعه کنید.

لباس متناسب با هیکل بانوان

3- براساس مناسبت لباس می پوشند

یکی از مواردی که خانم های شیک پوش همیشه رعایت می کنند پوشیدن لباس متناسب با مکان و زمان است. کافی چند لحظه فکر کنید که رنگ ها، میزان باز بودن لباس و … می تواند با نوع مهمانی، جشن و یا محل کار شما متفاوت باشد.

4- کورکورانه دنباله رو مد نیستند

همه ما روزانه در معرض بسیاری از تبلیغات از برندهای مختلف قرار می گیریم که شاید نه متناسب با فرهنگ مونه و نه اصلا زیبایی خاصی دارند. همیشه مدی را دنبال کنید که متناسب استایل و فرهنگ تونه.

5- قبل از اینکه بیرون برن، برنامه ریزی می کنند

شاید کمتر خانم و آقایی رو دیده باشیم که برای کارهاشون برنامه ریزی داشته باشند و از اون جالب تر برای انتخاب لباس مناسب! خانم های شیک پوش معمولا زمان بیشتری رو به بررسی و برنامه ریزی برای انتخاب لباس جهت مهمونی و یا سفر اختصاص می دهند.

مطالب مرتبط:

1- چگونه از دید آقایان خوش تیپ تر به نظر برسیم؟

2- آیتم های ضروری برای خانم های جذاب

3- شیک پوشی خانم ها با لباس هایی جدید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :