مهفام میرزایی در
0

صورتی فکر کنید

صورتی فکر کنید

با نزدیک شدن به پاییز برند های مختلف مجموعه های پاییزی خود را معرفی می کنند. یکی از این برند ها برند جی کرو است که امسال مجموعه پاییزی لباس زنانه خود را با شعار “صورتی فکر کنید” معرفی و به بازار عرضه کرده است. لباس های پاییزی این مجموعه در رنگ های متنوع و جذابی ارایه شده است که رنگ بیشتر آن ها صورتی است.

single_content ad banner

صورتی فکر کنید

اکثر رنگ هایی که در این لباس ها به کار رفته است رنگ های اشباع و شادی هستند که برای لباس های پاییزی انقلابی به شمار می روند و برای بسیاری از مخاطبان و مشتریان غیر عادی و غیر قابل قبول به نظر برسند به خصوص برای فصلی مثل پاییز که به پوشیدن رنگ های تیره و دلگیر در آن عادت داریم.

صورتی فکر کنید

هر چند برند جی کرو در استفاده از رنگ صورتی شهره است و تاکنون دویست سایه مختلف از رنگ صورتی را در لباس های خود به کار برده است اما به هر حال طراحان برند جی کرو با این انتخاب سعی کرده اند که سنت ها را بشکنند و به مخاطبان نشان دهند که پوشیدن صورتی به آن سختی ها که فکر می کنند نیست. فقط کافی است به پارچه و بافت آن فکر کنند که با اب و هوا تناسب کافی دارد.

صورتی فکر کنید

طراح این برند می گوید: صورتی تنها یک رنگ دخترانه و بچگانه نیست بلکه سایه های متنوعی از این رنگ وجود دارد که می تواند متناسب با هر نوع شخصیت و هر نوع رنگ پوستی باشد. قانونی در مورد پوشیدن صورتی وجود ندارد اما بهترین ترکیب رنگ با صورتی می تواند سایه های آبی و خاکستری باشد. صورتی چرک را می توان با بادمجانی و صورتی یاسی را با آبی روشن می توان ست کرد.

نظرتان در مورد شعار جی کرو “صورتی فکر کنید” چیست؟

مطالب مرتبط:

1- ست کردن رنگ لباس

2- اصول رنگ بندي لباس ها

3- آقايان چگونه صورتي بپوشيم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :