سارا هنجنی در
0

دو مدل ست کردن لباس مجلسی آبی

دو مدل ست کردن لباس مجلسی آبی

شما رو نمیدونم ولی آبی یکی از رنگ های مورد علاقه منه، از اون دسته رنگایی است که خیلی راحت می تونید با مشکی، سبز و یا حتی زرد هم ست کنید. در ادامه قصد داریم دو مدل ست کردن لباس مجلسی آبی را بهتون آموزش بدیم. با چی بپوشم همراه باشید. 


دو مدل ست کردن لباس مجلسی آبی

1- اولین راه ست کردن لباس مجلسی

می تونید لباس مجلسی آبی خودتون رو با یک کفش پاشنه بلند به خوبی ست کنید. البته مشکلی که میتونه وجود داشته باشه تفاوت طیف رنگ لباس و کفش تان هست که برای حل این مشکل حتما باید قبل از خرید هر دو آیتم را با هم چک کنید. هر چند همیشه توصیه ما به شما استفاده از کیف دستی همرنگ با کفش تان هست اما می تونید قوانین رو بشکنید و یه کیف دستی زنانه مشکی را ست کنید. استفاده از یک گردنبند چوکر میتونه از ترکیب خوبی با عینک آفتابی گربه ای به شما بده.

دو مدل ست کردن لباس مجلسی آبی

2- دومین راه ست کردن لباس مجلسی 

دومین ست رو می تونید با یه صندل بدون پاشنه برای اون دسته از خانومایی که کمردرد دارند و یا به هر دلیلی دوست ندارن کفش پاشنه بلند بپوشند توصیه می کنیم. استفاده از تم زرد طلایی در اکسسوری ها مانند گردنبند و گوشواره و همچنین کیف دستی با طرح پلنگی باعث میشه پخته تر از سن تان به نظر برسید. همچنین استفاده از یک آرایش ساده مانند رژ لب قرمز و مانیکور ناخن میتونه به تیپ تون جلوه بهتری بده.

مطالب مرتبط:

1- وای من با این هیکل چی بپوشم؟!

2- ست کردن کفش پاشنه کوتاه و لباس مجلسی

3- اصول انتخاب لباس زنانه – بخش اول

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :