محمد رضا اهوارکی در
0

اصول انتخاب لباس زنانه – بخش اول

اصول انتخاب لباس زنانه – بخش اول

همه چیز درباره ی شخصیت یک انسان ظاهر او نیست ولی متاسفانه این روزها چیزی که در برخورد اول مورد توجه قرار می گیرد ظاهر ماست. قرار نیست ظاهری گران قیمت داشته باشیم، با کمی هوش و ذکاوت می توان استایلی گران قیمت ساخت. با چی بپوشم همراه باشید تا با شما در این زمینه سخن بگوییم.

پارچه مرغوب انتخاب کنید

اصول انتخاب لباس زنانه - بخش اول

با اینکه برند های فست فشن در ساخت آیتم های مورد علاقه ی شما سریع هستند ولی جنس هایی که به کار برده می شود جنس های اصیلی مثل کشمیر، چرم، ابریشم، کتان و نخ نیستند و این جنس های طبیعی هم زمان هم و قیمت بیشتری نیاز دارند. پس وقتی پلی استر، رایون، اکرلیک و نایلون وجود دارد انتظار نداشته باشید که این جنس ها را در البسه ی فست فشن خود بیابید. اینجا بحثی که مطرح است این است که بگردید و جنس هایی را پیدا کنید که با وجود قیمت پایین تر جنسی بهتر داشته باشند.

در فروشگاه ها خرید کنید

اصول انتخاب لباس زنانه - بخش اول

با اینکه اپلیکیشن های خرید زیاد شده و دیگر مردم در حال روی آوردن به خرید های اینترنتی هستند ولی سعی کنید تا اجناس فروشگاه ها را از نزدیک ببینید و سپس انتخاب کنید. عکس ها همیشه دقیقا چیزی را که شما می خواهید با کیفیت و رنگ و قیمت مناسب بیان نمی کنند چرا که عکس هایی که شما به صورت آنلاین می بینید به خوبی طراحی شده اند و مخصوص همین کار هستند و برندها پول و وقت زیادی را صرف این کار می کنند. پرو کردن لباس ها در مغازه ها این امکان را به شما می دهد که آن ها را لمس کنید و ببینید و بیاندیشید که آیا قیمت آن می ارزد یا خیر.

خیلی به جزییات دقت نکنید

اصول انتخاب لباس زنانه - بخش اول

فرقی نمی کند که پول کمی دارید یا برای خرید با پول زیاد از قبل تعیین شده رفته اید، سعی کنید قبل از خرید یک لباس ابتدا دکمه ها، زیپ ها و درزها را چک کنید و سپس طرح لباس را. لق بودن دکمه ها، زیپ هایی که بسته نمی شوند و طرح هایی که به درستی تنظیم نشده اند مشکلاتی هستند که لباس های شما را شدیدا ارزان و بدرد نخور جلوه می دهند.

تمیز نگاه دارید

اصول انتخاب لباس زنانه - بخش اول

وقتی بحث کفش و کیف می شود کثیفی و چرک دردسر ساز هستند. هر هفته یک بار آن ها را تمیز کنید تا مطمئن شوید که زیبا به نظر می رسند. اسپری براق کننده و تمیز کننده و آب وصابون استفاده کنید. سعی کنید لباس ها را در چوب لباسی قرار دهید تا شکلشان را از دست ندهند و موقع شستشو هم خیلی دقت کنید که رنگ لباس ها با البسه ی دیگر مخلوط نشود.

روی اتو کشیدن سرمایه گذاری کنید

اصول انتخاب لباس زنانه - بخش اول

قبول کنید، مادر شما درست می گوید. هیچ چیزی بدتر از یک چین و چروک استایل شما را خراب نمی کند. سعی کنید همیشه 5 دقیقه وقت برای اتو کشیدن لباس ها بگذارید و سپس می بینید که چقدر استایل شما گران قیمت تر نشان داده می شود.

مطالب مرتبط:

1- 7 نکته برای گرانتر نشان دادن لباس عروس

2- ساعت مچی های گران قیمت برای طرفداران لاکچری

3- برند کیف دستی بازیگران هالیوود چیست؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :