محمد رضا اهوارکی در
0

7 نکته برای گران تر نشان دادن لباس عروس شما

7 نکته برای گران تر نشان دادن لباس عروس شما

خرج یک عروسی فقط خرید لباس عروس نیست و از اجاره ی تالار و باغ بگیرید تا غذایی که قرار است آبرومندانه میهمانان شما را شاد و راضی نگاه دارد، و این مخارج آنقدر زیاد هستند که جایی برای انتخاب یک لباس عروس گران قیمت نمی ماند و شاید عروس خانم مجبور به انتخاب لباسی ارزان تر و با قیمتی معقولانه تر شود که منطقی هم هست. ولی نگران نباشید، در این مقاله قرار است راهکارهای واقعا کاربردی برای گرانتر نشان دادن لباس عروس به شما معرفی کنیم. با چی بپوشم همراه باشید.

1- لباس را اندازه انتخاب کنید

یک لباس عروس مناسب لباس عروسی است که کاملا فیت بدن شما باشد. سعی کنید این جامه ی زیبا از لحاظ طولی کمی بلند و از لحاظ سایز دقیقا سایز بدن شما باشد. البته لباس عروس بدون دنباله هم می تواند برای شما مناسب باشد، کافیست به هیکل تان نگاه کنید و آنرا انتخاب کنید.

7 نکته برای گران تر نشان دادن لباس عروس شما

2- با اکسسوری ها بازی کنید

کمربند ها بهترین گزینه برای دوچندان کردن زیبایی لباس عروس بدون خرج هستند. اکثر مزون ها کلی انتخاب برای رنگ و طرح و شکل این کمربند ها دارند. همچنین به دنبال نقاب عروس نیز باشید. چراکه این اکسسوری ارزان هم زیبایی آن را زیاد می کند.

7 نکته برای گران تر نشان دادن لباس عروس شما

3- از سفید روشن دوری کنید

ما با دنباله ی لباس عروس روشن مشکلی نداریم ولی وقتی خیلی سفید (کاغذی) باشد به طرز عجیبی استایل شما را ارزان نشان می دهد. سعی کنید رنگ لباس عروس گرم تر باشد که در عکس ها هم سرد نیفتد. ما همیشه عاجی و کرم را پیشنهاد می کنیم.

7 نکته برای گران تر نشان دادن لباس عروس شما

4- از اجناس خوب استفاده کنید

جنس پلی استر بسیار مناسب لباس عروس است. مطمئن باشید که جنسی که انتخاب می کنید با کیفیت است و به راحتی چروک نمی شود و یا خیلی براق و درخشنده نیست.

7 نکته برای گران تر نشان دادن لباس عروس شما

5- دکمه اضافه کنید

بیشتر لباس عروس های امروزی به جای زیپ دکمه دارند ولی اگر شما عاشق لباسی شدید که دکمه نداشت ناراحت نشوید. راحت ترین و ارزان ترین راه اضافه کردن دکمه بعد از خرید لباس عروس و گران تر نشان دادن آن است.

7 نکته برای گران تر نشان دادن لباس عروس شما

6- مو + آرایش

مو و آرایش شدیدا می تواند شما را متفاوت تر نشان دهد. منظور ما زیاده روی در لوازم آزایشی یا اسپری های مو نیست. ولی آن را به یک حرفه ای بسپارید که زیبایی شما را دوچندان کند. باید آرایش و مویی را داشته باشید که یک روز کامل برای شما بماند بدون کمرنگ یا محو شدن.

7- بوتیک ها را چک کنید

همیشه تخفیف هایی برای لباس عروس و اکسسوری های آن وجود دارد و تا شما این بوتیک ها را چک نکنید از آن ها مطلع نمی شوید. پس حتما این کار را نیز انجام دهید شاید توانستید لباسی گران با قیمتی مناسب تر انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

1- تور و اکسسوری های مو برای عروس

2- راهنمای انتخاب کفش عروسی 

3- راهنمای خرید حلقه ی عروسیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :