سه نوع لباس عروس برای تابستان

برای بسیاری از ما شاید تنها یک بار اتفاق بیافتد که لباس عروسی به تن کنیم؛ بنابراین باید در روز عروسی بهترینه خودمون باشیم. سه نوع لباس عروس برای تابستان عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود با ما همراه باشید. 

سه نوع لباس عروس برای تابستان

۱- عروسی باستانی

آیا شما عروسی کلاسیک هستید که در قرنی اشتباه متولد شده اید! آیا به دنبال لباس عروس های قدیمی هستید؟ آیا می خواهید هزینه عروسی تان زیاد نشود و عاشق لوازم و دکورهای آنتیک برای مهمانی خود هستید؟

چه لباس عروسی بپوشید:

می توانید لباس های عروسی بپوشید که یقه آن ها قلبی شکل است و با تور تزیین شده اند. اگر می خواهید می توانید لباس های عروس آستین دار را انتخاب کنید این مدل از لباس ها بسیار با روحیات شما سازگار است. همچنین می توانید انواع لباس عروس های بدون آستین را نیز امتحان کنید.

۲- عروسی در خارج شهر

این نوع عروسی برای عاشقان طبیعت مناسب است. همچنین هزینه این نوع عروسی نیز خیلی کمتر است. و دکورهای طبیعی بسیاری برای ثبت عکس هایی ماندگار برایتان وجود خواهد داشت.

چه لباس عروسی بپوشید:

لباسی که برای این سبک از مراسم عروسی باید در نظر بگیرید در واقع حد واسط عروسی های کلاسیک و غیر کلاسیک است. لباس عروس خانم در این نوع باید کمی کوتاه تر از انواع دیگر لباس ها باشد تا با توجه به شرایط طبیعی زمین، خیلی روی زمین کشیده نشود. اندازه مناسب بلندی لباس عروس تا مچ پا است.

۳- عروسی کلاسیک و سنتی

 اگر شما جز آن دسته از خانم هایی هستید که به دنبال جمع کردن کل دوستان و آشنایان خود به دور یک کیک بزرگ هستید و به دنبال یک مهمانی مجلل هستید، دقیقا باید این نوع عروسی را انتخاب کنید.

چه لباس عروسی بپوشید:

معمولا عروسی های کلاسیک و سنتی در فضاهایی سر بسته برگزار می شوند بنابراین قواعد و قوانین آن دقیقا مشابه مهمانی های رسمی است. برای انتخاب لباس عروسی دست شما نسبت به دو سبک بالا باز تر می باشد و می توانید بر حسب سلیقه خود لباس عروس یقه باز و یا پوشیده را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

۱- لباس عروس باید چه رنگی باشه؟

۲- به عنوان ساقدوش عروس چی بپوشم؟

۳- ۴ قانون ساده برای انتخاب جواهرات عروس

۴- ۱۲ مدل گردنبند دخترانه و زنانه شیک از برند چوپارد

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :