chadmin در
0

به عنوان ساقدوش عروس چی بپوشم؟

به عنوان ساقدوش عروس چی بپوشم؟

کارشناسان چی بپوشم یکبار دیگر قصد دارند تجربیات خود را با شما کاربران عزیز در میان بگذارند. در مقالات قبلی به راهنمایی دختر خانم‌های جوان برای خرید لباس نامزدی و عروسی پرداختیم. به عنوان ساقدوش عروس چی بپوشم؟ عنوان مقاله‌ای است که امروز قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم با ما همراه باشید. 

مدل لباس ساقدوش طی چند سال اخیر تغییرات فراوانی داشته است. در گذشته نه چندان دور ساقدوش‌ها همگی لباس‌های یکسان با لباس عروس به تن می‌کردند، اینکه به عنوان ساقدوش لباس‌های متفاوت بپوشید خیلی عجیب نخواهد بود.

۱- به عنوان ساقدوش لباس‌های هم اندازه تهیه کنید

اگر به عنوان یک ساقدوش قصد دارید لباس مناسب برای خودتان انتخاب کنید؛ توجه داشته باشید که لباسی را بپوشید که طول یکسانی داشته باشد و اصطلاحا با سایر ساقدوش ها هماهنگ باشید.

۲- تفاوت تنها در دو آیتم 

توصیه ما به ساقدوش‌ها تنها تمایز در دو آیتم است، به عنوان مثال در رنگ لباس و گردنبند. سایر موارد از جمله جنس پارچه لباس نیز باید یکسان باشد. و اگر قصد استفاده از پارچه‌های متنوع را دارید باید گردنبند و رنگ پارچه را  یکسان انتخاب کنید. اگر به فکر استفاده از آیتم‌های متفاوت بیشتری هستید بدانید که تنها باعث گیج شدن خود و سایرین در هنگام دیدن خودتان می‌شوید.

به عنوان ساقدوش عروس چی بپوشم؟

۳- سایه رنگ‌ها

امروزه پوشیدن رنگ‌های مختلف توسط ساقدوش خیلی رایج شده است اما باید توجه داشته باشید که پارچه‌هایی را انتخاب نمایید که در نور خورشید و یا نورهای مصنوعی طیف متفاوتی از رنگ‌ها را بوجود نیاورد. و تنها راه آن نیز امتحان کردن است بنابراین قبل از اینکه لباسی را بخرید ابتدا آن را در زیر نور طبیعی و مصنوعی چک کنید تا تفاوتی در رنگ ایجاد نگردد.

۴- به ساقدوش‌ها اجازه ندهید به تنهایی به خرید بروند

به عنوان مثال اگر شما ۶ ساقدوش برای عروسی خود انتخاب کرده باشید و هر کدام از آن‌ها اگر بخواهند به تنهایی به خرید لباس بروند جز فاجعه با چیز دیگری مواجه نخواهید شد. فرض کنید رنگ مورد نظر همگی آبی اقیانوسی باشد، بعد از خرید با شش مدل لباس مختلف از نظر رنگ و جنس پارچه مواجه خواهید شد! این مساله علاوه بر اینکه در هارمونی ساقدوش ها تاثیر می‌گذارد، بلکه باعث خراب شدن عکس‌های عروسی‌تان نیز خواهند شد.

۵- به ساقدوش انتخاب‌های زیادی ندهید

 قبل از انتخاب ساقدوش، شما به عنوان عروس رنگ‌های مورد علاقه و مدل لباس آن‌ها را انتخاب کنید، سپس از آن‌ها بخواهید که با حاضر شدن در محل رنگ مورد علاقه خود را از میان انتخاب‌هایتان بکنند. به این ترتیب علاوه بر اینکه گیج نخواهید شد خیلی سریع‌تر به جمع بندی برای مدل لباس ساقدوش خواهید رسید.

نکته کلیدی: در هنگام انتخاب لباس ساقدوش هرگز به این فکر نکنید که آیا این لباس را بعد از این مراسم برای وی قابل استفاده است یا خیر؟ چرا که این مساله باعث می‌شود میزان انتخاب‌های خود را محدود کنید. 

مطالب مرتبط:

۱- ۴ قانون ساده برای انتخاب جواهرات عروس

۲- لباس عروس باید چه رنگی باشه؟

۳- انتخاب گردنبند براساس فرم و اندازه گردن

۴- خانم ها: حالا چی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

لباس مجلسی در تاریخ 10 فوریه 2016

عالی بودارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :