نرگس حسین زاده در
0

انتخاب لباس ساقدوش عروس

انتخاب لباس ساقدوش عروس

دوست دارید لباس ساقدوش‌های شما در مراسم عروسی‌تان چگونه باشد؟ انتخاب رنگ لباس ساقدوش‌های عروس می‌تواند نقش مهمی در فضای کلی مراسم شما ایفا کند بنابرابن انتخاب رنگ مناسب فضای عروسی تصمیم مهمی است. انتخاب لباس ساقدوش کار راحتی نیست چرا که انتخاب یک مدل لباس برای افراد با اندام‌های متفاوت کار دشواری است اما با کمی برنامه ریزی از قبل می‌توان این کار را به درستی انجام داد. در این مقاله به انواع مدل‌ها و رنگ‌های محبوب برای لباس ساقدوش می پردازیم.
در برخی موارد لباس ساقدوش‌ها را با مدل‌های مختلف اما از یک جنس پارچه بنا به سلیقه هر فرد و متناسب اندام آن انتخاب می‌کنند. در صورت چنین تصمیمی همگی به یک فروشگاه بروید و از یک جا خرید کنید. در فصول گرم سال می‌توانید از رنگ‌های روشن و حتی پارچه‌های طرح‌دار برای هر لباس ساقدوش استفاده کنید اما پیشنهاد می‌کنیم در فصل‌های سرد، رنگ‌های تیره‌تر و خنثی را انتخاب کنید.

انتخاب لباس ساقدوش عروس
توجه کنید که برای انتخاب رنگ لباس از تمام ساقدوش‌هایتان نظر بخواهید و یک رنگ توافقی انتخاب کنید تا در زمان جشن و گرفتن عکس، خوشحال باشند و جشنی به یادماندنی و عکس‌هایی جذاب داشته باشید.
روش دیگر انتخاب لباس ساقدوش عروس این است که یک رنگ را انتخاب کنید تا هرکدام بنا به سلیقه پارچه مورد علاقه خود را انتخاب کنند.
رنگ بنفش نمایی سلطنتی، کلاسیک و زیبا به ساقدوش‌هایتان می دهد. انواع مختلف این رنگ از، بنفش کمرنگ تا بنفش پررنگ برای هر رنگ پوست و رنگ مویی مناسب است.
رنگ های سبز و آبی حس جوانی و شادابی را به شما خواهند داد. رنگ سبز برای پوست روشن و رنگ‌های مختلف آبی برای هر رنگ پوستی مناسب است.
رنگ قرمز و نارنجی انتخاب ساقدوش‌های قدرتمند و پر انرژی است. می‌توان گفت این رنگ‌ها بهترین انتخاب رنگ برای ساقدوش‌هاست.

مطالب مرتبط:

1- نکات مهم در انتخاب کفش عروس

2- اشتباهات رایج در انتخاب کفش عروس

3- به عنوان ساقدوش عروس چی بپوشم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

Sara در تاریخ 05 آوریل 2021

خوبهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :