نرگس حسین زاده در
0

نکات مهم در انتخاب کفش عروس

نکات مهم در انتخاب کفش عروس

خیلی از خانم ها برای انتخاب کفش عروس ممکن است دچار سردر گمی باشند، البته حق دارند چون خیلی ساده هم نیست. انتخاب یک جفت کفش از بین طیف گسترده رنگ، مدل و سبک انتخاب دشواری است. به همین خاطر در اینجا لیستی از نکات مهم برای خرید کفش عروس در اختیارتان قرار می دهیم.
15
راحت بودن کفش
توجه کنید که شما این کفش را از اوایل روز تا آخر شب به پا دارید، کفش عروس مناسب به همین دلیل دارای یک لایه اضافی مثل بالشتک است که پوشیدن آن را برای طولانی مدت قابل تحمل می کند. اشتباه نکنید و کفش ارزان تری که فاقد این لایه است را انتخاب نکنید.
قیمت کفش
درک می کنیم که هر کسی یک بودجه ای را می تواند به لباس های عروسی اختصاص دهد اما پیشنهاد میکنیم 10-15 درصد از هزینه لباس عروسی خود را به کفش عروس اختصاص دهید.
رنگ کفش
کفش عروس با وجود همانگی با لباس عروس  بنا به موقعیت، سلیقه،محل و سبک عروسی تغییر می کند. مثلا عروس به روز سعی می کند کفش خود را روشن، مطابق با لباس ساقدوش هایش انتخاب کند و بنا به سلیقه و استعداد و ذوق، کفش تزیین شده با نگین انتخاب می کند. عروس های کمی سنتی تر می خواهند رنگ کفش‌شان دقیقا رنگ لباس‌شان باشد. پس باید گفت از رنگ کفش شما در عروسی به شخصیتتان می توان پی برد.
پاشنه کفش
معمولا کفش هایی با پاشنه های خیلی بلند یا خیلی ظریف  برای عروس خانم ها مناسب نیستند. و معمولا راه رفتن او را غیر عادی جلوه می دهند و تعادل او را نیز بر هم می زنند و احتمال زمین خوردن او را زیاد می کنند. گاهی عروس خانم به علت اختلاف قدی که با شوهرش دارد مرتکب چنین اشتباهی می شود ولی دقت کنید که زمین خوردن عروس خیلی بدتر از اختلاف قد است. بهترین کار این است که کفش پاشنه بلندتان را فقط برای عکاسی استفاده کنید و یک کفش با پاشنه ی مناسب برای مراسم عروسی در نظر بگیرید.

single_content ad banner

مطالب مرتبط:

1- راهنمای انتخاب کفش عروسی

2- راهنمای ست کردن کفش های پاشنه دار و مجلسی

3- راهنمای ست کردن دامن و کفش مجلسیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :