راهنمای انتخاب کفش عروسی

0

عروس خانم‌های آینده ما باید به شما بگوییم که انتخاب یک جفت کفش عروسی مناسب آنقدرها هم کار ساده‌ای نیست. مدل‌ها، رنگ‌ها و جنس‌های متنوع همه و همه باعث می‌شود که انتخاب شما سخت‌تر باشد! در ادامه با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا نکاتی را برای خرید کفش عروسی مناسب به شما بگوییم. 

کفش عروس از مهم‌ترین اجزای لباس عروس در شب مهم عروسی است که انتخاب آن ممکن است کار دشواری باشد و این دشواری باعث شود بیشتر عروس خانم‌ها سراغ مدل‌های کفش عروس تکراری و کلیشه‌ای مثل کفش کلاسیک سفید ساده پاشنه بلند بروند.

مد روز باشید

کفش مناسب عروس کفشی است که تکمیل کننده زیبایی لباس شما باشد و به نوعی منعکس کننده سلیقه شما باشد.

آخرین ترندها را بررسی کنید

در اینترنت به دنبال جدیدترین مدل‌های کفش عروس باشید. سایت‌ها فروم‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌توانند منبع الهام شما باشند.

همزمان با خرید لباس عروس کفش خود را نیز بخرید

شما به دنبال خرید کفشی هستید که از هر نظر با لباس عروس‌تان هماهنگ باشد. سعی کنید از همان فروشگاهی که لباس عروس خود را تهیه کردید کفش خود را نیز انتخاب کنید. اگر از همان فروشگاه نتوانستید کفش مورد نظر خود را پیدا کنید. از لباس عروس خود عکس بگیرید یا ویژگی‌های لباس عروس  مانند مدل، رنگ و غیره را یادداشت کنید و به همراه داشته باشید.

سریع تصمیم نگیرید

مدل‌های مختلف را امتحان کنید و سریع خسته نشوید! قیمت‌های فروشگاه‌های مختلف را در نظر داشته باشید و سعی کنید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

یک همراه برای خرید کفش عروس با خود داشته باشید

فرقی نمی‌کند این همراه دوست شماست یا یکی از اعضای خانواده شما. بهتر است این فرد کسی باشد که شما به استایل و سلیقه او در انتخاب لباس اطمینان داشته باشید. از کسی که لباس عروس شما را دیده است نظر بخواهید.

مدل‌های کلاسیک بهترند!

کفش‌های عروس کلاسیک سفید یا عاجی هستند. توناژ رنگی را انتخاب کنید که با لباس شما هماهنگی داشته باشد. اگر دوست دارید کمی متفاوت باشید می‌توانید از انتخاب‌های کلاسیک فاصله بگیرید و کفش‌های متالیک را انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب کفش عروسی

راهنمای انتخاب کفش عروسی

مواردی که قبل خرید کفش عروسی باید در نظر داشته باشید

1- سطح راحتی پاهایتان

2- قیمت کفش عروس

3- ارتفاع پاشنه کفش عروس

راحتی کفش عروس از موارد بسیار بسیار مهم است، چرا که قرار است در شب عروسی کلی برقصید، راه بروید، عکس بگیرید و … بنابراین با توجه به اولویت بندی که ما برایتان مشخص کرده ایم گام بردارید.

ارتفاع پاشنه کفش خیلی به لباس عروس بستگی دارد. معمولا انواع پاشنه متوسط و کوتاه بیشتر مورد استفاده عروس خانم‌ها قرار می‌گیرد. اما اگر پاهای زیبایی دارید پوشیدن کفش پاشنه بلند می‌تواند در  افزایش این زیبایی تاثیر بگذارد.

راهنمای انتخاب کفش عروسی

راهنمای انتخاب کفش عروسی

راهنمای انتخاب کفش عروسی

رنگ کفش عروس 

لازم نیست به رنگ‌های سفید و نقره‌ای متالیک محدود شوید، رنگ رز گلد که رنگی مابین صورتی و طلایی است می‌تواند انتخاب مناسبی برای کفش عروس باشد چون هم متالیک است و هم خاص. همچنین می‌توانید به طور کلی از رنگ تکراری سفید جدا شوید و یک کفش رنگی برای عروسی خود انتخاب کنید.

بعد از خرید کفش عروسی

بعد از اینکه کفش عروسی را خریدید تازه یک نفس راحت می‌کشید و کفش رو میگذارید داخل جعبه‌اش و تا روز عروسی سراغی از آن نخواهید گرفت! اما این یکی از بدترین کارهایی است که یک عروس خانم می‌تواند انجام دهد. سعی کنید حداقل چند باری کفش‌تان را بپوشید و با آن در منزل راه بروید تا کمی جا باز کند.

راهنمای انتخاب کفش عروسی

راهنمای انتخاب کفش عروسی

راهنمای انتخاب کفش عروسی

مطالب مرتبط:

1- 3 راز زیبایی عروس خانم

2- دستکش عروس باید چه شکلی باشه؟

3- راهنمای خرید حلقه عروسی

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 22 می 2017

این مقاله در مورد انتخاب کفش عروس کامل و جامع بود مرسی چی بپوشم عزیزمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :