مصی روشن در
4,152

این بازیگران ایرانی، پوشیدن شلوار لگ را ترجیح دادند!

این بازیگران ایرانی، پوشیدن شلوار لگ را ترجیح دادند!

لگ‌ دهه‌هاست که به عنوان یکی از پوشیدنی‌های محبوب به حساب می‌آید. این لباس در دهه 1960 به بخشی از مد تبدیل شد چون شبیه به شلوار کاپری اما تنگ‌تر بود. از آن زمان به بعد  لگ‌ هیچ‌وقت به‌طور کامل از عرصه مد خارج نشد در واقع  احتمالاً برای همیشه بخش اصلی مد باقی خواهد ماند.

شلوار لگ

یکی از دلایل محبوبیت لگ این است که به اندازه یک شلوار شیک و  جذاب است. لگ مثل شلوار جین یا کت مشکی کلاسیک تنوع زیادی دارد بنابراین خسته‌کننده هم نخواهد شد. خیلی از افراد مشهور بارها در مراسم و موقعیت‌های مختلف ترجیح داده‌اند به جای شلوار لگ بپوشند که ما از میان آنها به چند بازیگر زن ایرانی اشاره می‌کنیم.

پریناز ایزدیار و رعایت قانون لگ

پریناز ایزدیار  ظاهری کژوال و درعین حال شیک و جذابی دارد. او بارها لگ پوشیده و قانون کلی در مورد پوشیدن لگ را رعایت کرده است. در این قانون گفته می‌شود که  اگر لگ‌ را در مکان‌ها و مراسم عمومی می‌پوشید با آن مثل شلوار جین تنگ برخورد کنید.

شلوار لگ

آن را با یک کت یا به هر حال بالاپوش گشاد بپوشید واگر زمستان است لبه‌های آن را داخل چکمه‌های خود بزنید. لگ را به نقطه کانونی پوشش خود تبدیل نکنید. لگ به پس زمینه تعلق دارد و باید در حاشیه بماند.

بهاره جسور، بهاره لگ دوست

بهاره رهنما که جسارت زیادی در مورد پوشیدن انواع لباس‌ها در رنگ‌های مختلف و اغلب تند و جیغ دارد بارها هم هم با پوشیدن لگ رنگی مورد توجه و طبق معمول انتقاد قرار گرفته.

شلوار لگ

او یکبار برای تبلیغ اینستاگرامی کیف و کفش، پوشیدن  لگ را انتخاب کرده بود. بد نیست در همین قسمت به یک نکته مهم اشاره کنیم و اینکه پوشیدن لگ می‌تواند برای زنان با هر نوع بدنی شگفت‌انگیز به نظر برسد؛ کوتاه، بلند، با اضافه وزن و یا استخوانی و لاغر.

بنابراین اصلا ایرادی به لگ پوشیدن بهاره رهنما وارد نیست.

شلوار لگ

اگر اهل دیدن فیلم و سریال باشید و سریال «این ما هستیم» را دیده باشید کافیست شخصیت «کیت» با بازی کریسی متز را که نقش دختر خانواده را داشت به یاد بیاورید که به دفعات لگ پوشیده بود. فقط باید مطمئن شوید که بقیه لباس‌هایتان برای تیپ بدن شما مناسب است و لگ را درست ست کرده‌اید.

شلوار لگ

مریم مومن و پوشیدن لگ برای طبیعت گردی

مریم مومن هم با عکسی در طبیعت نشان داد که لگ  انتخاب او هم هست. مریم با لگ یک جفت کانورس ساق بلند پوشیده که تیپی پانک به او داده، مریم برای بالا تنه‌اش هم یک لباس قرمز گشاد راحت با جیب‌های پاکتی انتخاب کرده است که انتخاب درستی به نظر می‌رسد.

شلوار لگ

به طور کلی موقعی که لگ خارج از محیط ورزشی پوشیده می شود، بهتر است آن را با بالاپوشی کمی بلندتر بپوشید که بیشتر یا تمام پشت شما را بپوشاند. شما به طور کلی بالاپوشی می‌خواهید که به درستی روی شانه‌ها قرار بگیرد و به اندازه‌ای بلند باشد که هنگام ایستادن باسن شما را بپوشاند. پوشیدن یک کت بلند یا ژاکت هم می تواند باعث شود که ساق‌های شما بی‌عیب و نقص‌تر به نظر برسد.

لیلا بلوکات و لگ های براق روی خط مد

عکسی هم چند سال پیش از لیلا بلوکات منتشر شد که با یک پالتوی سرمه‌ای رنگ لگ مشکی براق و بوت بلند تا زانو پوشیده است. نکته حاشیه‌ای در مورد پوشش این بازیگر مربوط به لگ و شلوارهای براق مشکی است که بیشتر از 5 یا 6 سال است که مد روز هستند و به نظر می‌رسد ماندگار هم شده اند!

شلوار لگ

آنها تقریباً برای هر نوع بدنی جذاب هستند و یکی از همه کاره‌ترین آیتم‌هایی هستند که می‌توانید به آنها فکر کنید. آنها را می‌توان تقریباً در هر فصلی به جز شاید گرم‌ترین روزهای تابستان پوشید.

نفیسه روشن و انواع لگ  طرحدار

نفیسه روشن هم لگ های زیادی را امتحان کرده و یکبار لگ مشکی خود را که در قسمت جلوی ساقش گل‌های سفید کوچکی دارد با کفش نوک‌تیز پاشنه بلند پوشید. البته پوشیدن کفش پاشنه بلند ساده‌ترین راه است.

شلوار لگ

کفش‌های مدل کفش باله و بوت‌های بی‌پاشنه انتخاب‌های شیک و جذاب‌تری هستند. شاید اگر شما هم لگ طرحدار بخرید به این فکر کنید که کجا و با چه چیزی می توانید آن را بپوشید اما این کار را می‌توان به روش‌های مختلفی انجام داد. این نکته را فراموش نکنید که با این مدل لگ نیازی به اضافه کردن چیزهای خیلی مد روز نیست.

اگر در مورد ست کردن لگ شک دارید بقیه آیتم‌های پوشش‌تان را ساده نگه دارید که مطمئناً بدون دردسر جذاب به نظر خواهید رسید!

 نکات مهم در مورد پوشیدن لگ

  • زیر نور روشن، لگ‌های نازک‌تر بیشتر شبیه جوراب شلواری یا جوراب ساق بلند هستند. اگر می‌خواهید لگ شما بیشتر شبیه شلوار باشد، معمولاً با انتخاب لگ ضخیم‌تر، نتایج بهتری خواهید گرفت.
  • اگر لگی می‌خواهید که شبیه به شلوار باشد، باید به گزینه‌های جین و پارچه‌های جناغی توجه داشته باشید اینها از جنسی تولید شده‌اند که ظاهری مثل شلوار دارند در عین حال حالت کشسانی را حفظ می‌کنند.
  • لباس‌های تنگ مثل لگ‌های ورزشی می‌توانند منافذ پوست را مسدود کنند. افرادی که مدام از آنها استفاده می‌کنند بیشتر مستعد ابتلا به عفونت‌های پوستی و قارچی هستند. البته اگر جنس آنها نرم و خوب باشد برای استفاده روزانه کاملاً مناسب هستند البته تا زمانی که تمیز و خشک باشند.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سلطان در تاریخ 24 ژوئن 2022

فقط نفیسه روشن
چه خوب شده

ناشناس در تاریخ 25 ژوئن 2022

مطلب و توضیحات و عکسها مربوط به شلوار لگ عالی بود متشکرم ?⚘ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :