مدل‌های متنوع کفش عروس

کفش عروس از مهم‌ترین اجزای لباس عروس در شب مهم عروسی است که انتخاب آن ممکن است کار دشواری باشد و این دشواری باعث شود بیشتر عروس خانم‌ها سراغ مدل‌های تکراری و کلیشه‌ای مثل کفش کلاسیک سفید ساده پاشنه بلند بروند. شاید عده‌ای فکر کنند که لباس بلند عروسی مانع از دیده شدن کفش‌ها خواهد شد و انتخاب آن اهمیتی ندارد اما اگر آلبوم عروسی دوستانتان را ببینید متوجه خواهید شد که این طور نیست. پس حتما برای انتخاب کفش عروس اهمیت قائل شوید و مدل‌های متنوع کفش عروس را در این مطلب ببینید.

کفش عروس رز گلد

لازم نیست به رنگ‌های سفید و نقره‌ای متالیک محدود شوید، رنگ رز گلد که رنگی مابین صورتی و طلایی است می‌تواند انتخاب مناسبی برای کفش عروس باشد چون هم متالیک است و هم خاص.

مدل‌های متنوع کفش عروس

کفش عروس ساتن رنگی

می‌توانید به طور کلی از رنگ تکراری سفید جدا شوید و یک کفش رنگی برای عروسی خود انتخاب کنید مثل همین کفش‌های زیبای ساتن آبی.

مدل‌های متنوع کفش عروس

کفش‌های عروس بدون پاشنه

اگر می‌خواهید در شب عروسی راحت باشید و از طرفی اگر مشکل قد هم ندارید می‌توانید کفش تخت بپوشید، کفش‌های تخت زیبا مناسب عروس خانم‌ها.

مدل‌های متنوع کفش عروس

کفش لژدار پاشنه بلوکی

اگر هم می‌خواهید زجر نکشید و هم مشکل قد دارید می‌توانید کفش‌های لژدار پاشنه بلوکی را انتخاب کنید که هم به اندازه کافی راحت هستند و هم قد و اندام شما را کشیده‌تر می کنند.

مدل‌های متنوع کفش عروس

بوت عروس

تعجب نکنید، اگر عروسی در زمستان است و شما هم سرمایی هستید می‌توانید بوت مناسب عروس تهیه کنید، بوت‌های زیبای طرح‌دار مانند تصویر زیر.

مدل‌های متنوع کفش عروس

صندل رنگی

یک پیشنهاد رنگی دیگر برای عروس‌هایی که می‌خواهند متفاوت باشند.

مدل‌های متنوع کفش عروس

کتانی عروس

این مورد شاید بیش از اندازه غیرمنتظره باشد اما ممکن است خانم‌هایی باشند که دلشان بخواهد روز عروسی هم کفش کتانی بپوشند و متفاوت باشند! برای آن‌ها نیز کفش مناسب وجود دارد.

مدل‌های متنوع کفش عروس

مطالب مرتبط:

1- اشتباهات رایج در انتخاب کفش عروس

2- نکات مهم در انتخاب کفش عروس

3-  راهنمای انتخاب کفش عروسی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :