چطور یک کفش ساده را طرح دار کنید؟

گاهی پیش می آید که از لباس های قدیمی خود خسته می شویم و نیاز به ایجاد تغییر و تنوع در آن ها داریم. با یک تغییر ساده و هنرمندانه می توان یک لباس کهنه یا تکراری را به چیزی جدید و دوستت داشتنی تبدیل کرد و به کمد لباس ها اضافه کرد. یکی از روش هایی که برای تغییر دادن لباس ها و اکسسوری هایی مثل کفش به کار می رود رنگ کردن آن ها است که با استفاده از رنگ های پارچه انجام می شود. انجام این کار معمولا به ظرافت و تسلط به هنر نقاشی نیاز دارد که شاید همه ما از آن بهره مند نباشیم. اما با استفاده از تکنیک هایی ساده می توانیم طرح های زیبایی روی لباس ها ایجاد کنیم. در این مطلب می خواهیم روشی را به شما آموزش دهیم که با استفاده از آن چطور یک کفش ساده را طرح دار کنید

وسایل لازم:

  • یک جفت کفش تخت یا پاشنه دار ساده کاملا تمیز
  • چسب کاغذی
  • رنگ پارچه (اسپری یا معمولی)

روش انجام این کار بسیار ساده است و فقط کمی ذوق و سلیقه نیاز دارد. ابتدا باید چسب ها را به قطعات متنوع برش دهید و روی کفش بچسبانید. الگوی چسباندن این قطعات بسیار مهم است و و طرح نهایی کفش را شکل خواهد داد پس بهتر است از قبل برای طرح تصمیم بگیرید و یا طرح موجود در عکس این مطلب را کپی کنید.

پس از چسباندن قطعات روی کفش از محکم و تمیز بودن آن مطمئن شوید تا جدا شدگی و شکافی وجود نداشته باشد تا کار نهایی تمیز و یک دست درآید.

سپس سراغ رنگ بروید، انتخاب رنگ نیز بسیار اهمیت دارد. دقت کنید که رنگ کفش با این رنگ هماهنگی داشته باشد و ترکیب زیبایی ایجاد کنند. همه جای کفش را با رنگ بپوشانید و اجازه دهید تا خشک شود.

چطور یک کفش ساده را طرح دار کنید

در انتها قطعات چسب را بکنید و از کفش ساده جدید و زیبای خود لذت ببرید.

چطور یک کفش ساده را طرح دار کنید

مطالب مرتبط:

1- چطور گردنبند چوکر بسازید

2- چطور پاچه های شلوار جین را ریش ریش کنم؟

3- چطور کفش زنانه راحت بخریمدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :