مهفام میرزایی در
0

چطور یک کفش ساده را طرح دار کنيد؟

چطور یک کفش ساده را طرح دار کنيد؟

گاهي پيش مي آيد که از لباس هاي قديمي خود خسته مي شويم و نياز به ايجاد تغيير و تنوع در آن ها داريم. با يک تغيير ساده و هنرمندانه مي توان يک لباس کهنه يا تکراري را به چيزي جديد و دوستت داشتني تبديل کرد و به کمد لباس ها اضافه کرد. يکي از روش هايي که براي تغيير دادن لباس ها و اکسسوري هايي مثل کفش به کار مي رود رنگ کردن آن ها است که با استفاده از رنگ هاي پارچه انجام مي شود. انجام اين کار معمولا به ظرافت و تسلط به هنر نقاشي نياز دارد که شايد همه ما از آن بهره مند نباشيم. اما با استفاده از تکنيک هايي ساده مي توانيم طرح هاي زيبايي روي لباس ها ايجاد کنيم. در اين مطلب مي خواهيم روشي را به شما آموزش دهيم که با استفاده از آن چطور یک کفش ساده را طرح دار کنيد

وسايل لازم:

  • يک جفت کفش تخت يا پاشنه دار ساده کاملا تميز
  • چسب کاغذي
  • رنگ پارچه (اسپري يا معمولي)

روش انجام اين کار بسيار ساده است و فقط کمي ذوق و سليقه نياز دارد. ابتدا بايد چسب ها را به قطعات متنوع برش دهيد و روي کفش بچسبانيد. الگوي چسباندن اين قطعات بسيار مهم است و و طرح نهايي کفش را شکل خواهد داد پس بهتر است از قبل براي طرح تصميم بگيريد و يا طرح موجود در عکس اين مطلب را کپي کنيد.

پس از چسباندن قطعات روي کفش از محکم و تميز بودن آن مطمئن شويد تا جدا شدگي و شکافي وجود نداشته باشد تا کار نهايي تميز و يک دست درآيد.

سپس سراغ رنگ برويد، انتخاب رنگ نيز بسيار اهميت دارد. دقت کنيد که رنگ کفش با اين رنگ هماهنگي داشته باشد و ترکيب زيبايي ايجاد کنند. همه جاي کفش را با رنگ بپوشانيد و اجازه دهيد تا خشک شود.

چطور یک کفش ساده را طرح دار کنيد

در انتها قطعات چسب را بکنيد و از کفش ساده جديد و زيباي خود لذت ببريد.

چطور یک کفش ساده را طرح دار کنيد

مطالب مرتبط:

1- چطور گردنبند چوکر بسازيد

2- چطور پاچه هاي شلوار جين را ريش ريش کنم؟

3- چطور کفش زنانه راحت بخريمدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :