کفش پنجه مربعی، ترند سال ۲۰۲۰، را با چه لباسی بپوشیم؟

کفش پنجه مربعی که در دهه ۸۰میلادی، ترند معروفی بوده و سلبریتی‌های زیادی نیز آن را می‌پوشیدند، در سال جاری دوباره به عرصه مد و فشن برگشته؛ اینبار با طرح‌های بسیار متنوع‌تر.

از آنجا که کفش پنجه مربعی، طرح‌های زیادی در قالب کفش تابستانی و صندل دارد، در این مطلب به شما خواهیم گفت که چه لباس‌هایی با این نوع کفش‌ها ترکیب زیبایی خواهد ساخت.

مطالب مرتبط:

هر مدل کفش زنانه را با چه لباسی بپوشیم

پاشنه مناسب برای کفش زنانه چقدر است؟

این کفش زنانه هرگز از مد نمی‌افتد

کفش زنانه نارنجی را چطور بپوشیم؟

کفش پنجه مربعی و استایل کژوآل

بهار و تابستان از راه رسیده و گرما نیز همینطور؛ به‌همین دلیل صندل و کفش‌های جلوباز بنددار بسیار کاربردی خواهند بود. از آنجا که صندل، پاپوشی رسمی محسوب نمی‌شود، بهتر است آن را همراه با لباس‌های کژوآل پوشید؛ شلوار جین یکی از مهمترین آیتم‌های کژوآل است. می‌توانید یک مانتو کتی زیبا و یک تیشرت ساده نیز همراه با این استایل پوشید.

استایل تماما جین

اگر به استایل تماما جین علاقه دارید، می‌توانید به‌جای مانتو کتی ساده، یک مانتوی جین بپوشید یااینکه یک کت جین بلند انتخاب کنید.

شلوار گشاد راسته

شلوار گشاد راسته، یکی از آیتم‌هایی است که بسیار با کفش پنجه مربعی تناسب دارد. بهتر است که نوع فاق بلند شلوار گشاد را انتخاب کنید؛ قسمت جلوی بلوزتان را درون شلوار قرار دهید و یک مانتوی نخی جلوباز و راحت روی آن بپوشید. دقت کنید که اگر شلوار گشادتان، راسته نباشد و حالت کلوش داشته باشد یااینکه فاق کوتاه باشد، ممکن است قدتان را کوتاهتر نشان دهد.

سرهمی

اگه به استایل‌های سوپرکژوآل و خیابانی علاقه دارید، به‌جای بلوز و شلوار می‌توانید سرهمی را انتخاب کنید که شلوار فاق بلندی دارد و گشاد و راسته است؛ البته به یاد داشته باشید که این نوع پوشش برای افرادی که شکم بزرگی دارند، مناسب نیست.

 

دامن بلند یا پیراهن

یکی از ترندی‌ترین لباس‌ها در فصل گرما برای خانم‌ها دامن یا پیراهن بلند است. دامن کلوش بلند یا دامن پلیسه که این روزها دوباره مد شده، انتخاب‌های بسیار خویس هستند. اگر لاغر اندام هستید، پیراهن یا دامن‌های رنگی‌رنگی و گل‌گلی را امتحان کنید و اگر درشت اندام هستید، به‌سمت دامن‌های راسته و بدون طرح و برش بروید.

دامن کوتاه

اگر دوست دارید می‌توانید دامنتان را کمی کوتاهتر انتخاب کنید و درعوض، صندل یا کفشی (پنجه مربعی) بپوشید که بند بلندی دارد و بند آن را دور ساق پا ببندید.

کفش پشت‌باز و شلوار بلند

کفش‌های پشت باز پنجه مربعی، یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین مدل‌های این نوع کفش است که بسیار راحت بوده و مناسب فصل گرما نیز هست و باعث می‌شود که پا به اصطلاح نفس بکشد (البته استفاده از آن در تمامی موقعیت‌ها مناسب نیست و بیشتر متناسب موقعیت‌های غیررسمی است که می‌خواهید راحت باشید، مثل پیاده‌روی، خرید و…). اگر دوست ندارید که پشت پایتان زیاد دیده شود، می‌توانید از شلوارهای بلند و گشاد که مقداری از پشت پا را می‌پوشاند، استفاده کنید.

 

شایسته عسگریان
نویسنده: شایسته عسگریان


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :