کفش زنانه نارنجی را چطور بپوشیم؟

نارنجی از رنگ‌هایی است که پوشیدن آن جرات و جسارت زیادی می‌خواهد چون این رنگ ترکیبی از دو رنگ روشن قرمز و زرد است و جزو روشن‌ترین و جلب توجه کننده‌ترین رنگ‌ها به شما می‌رود. به هر حال ممکن است در کمد لباس هر کسی تعدادی لباس با این رنگ پیدا شود که اتفاقا زیبا هم هست و به رنگ پوست شما می‌آید اما نمی‌دانید چطور باید آن را بپوشید. این لباس ممکن است کفش شما باشد یک کفش مجلسی زیبا که نمی‌دانید چطور باید آن را بپوشید، کفش زنانه نارنجی را چطور بپوشیم؟

نارنجی جزو گرم‌ترین رنگ‌ها است و در چرخ رنگ در نقطه مقابل آبی قرار می‌گیرد. شما برای پوشیدن این کفش می‌توانید از چند روش استفاده کنید، استفاده از رنگ‌های مکمل، استفاده از رنگ‌های هم خانواده و استفاده از رنگ‌های خنثی. استایل تک رنگ هم انتخابی دیگر است که می‌تواند استایل  جالب و جذابی بسازد.

کفش زنانه نارنجی را چطور بپوشیم؟

کفش نارنجی شما ممکن نارنجی خالص نباشد یعنی دو رنگ یا چند رنگ باشد و یا نارنجی مایل به قرمز یا مایل به زرد و قهوه‌ای و کرم باشند. علاوه بر آن کفش‌ها می‌توانند مدل‌های مختلف داشته باشند مثل کفش مجلسی، صندل یا کفش تخت و راحتی که در این میان کفش‌های نارنجی تک رنگ یا دورنگ پاشنه بلند کلاسیک مرسوم‌تر هستند.

استایل تک رنگ

شما می‌توانید با کفش نارنجی خود استایل تک رنگ بسازید یعنی لباس‌هایی دقیقا هم رنگ با کفش خود انتخاب کنید تا علاقه خود را به این رنگ نشان دهید.

استایل متضاد

گفتیم که رنگ نارنجی در نقطه مقابل آبی قرا می‌گیرد پس رنگ مکمل آن آبی است یعنی شما می‌توانید کفش نارنجی را با شلوار آبی جین یا دامن آبی یا لباس مجلسی آبی بپوشید.

استایل هارمونیک

رنگ‌های هم خانواده نارنجی شامل رنگ‌های زرد، قرمز و قهوه ای و کرم هستند که با رنگ نارنجی هماهنگی خوبی دارند و می‌توانید برای لباس‌های خود از این رنگ‌ها استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- 7 مدل برتر کفش زنانه ایتالیایی

2- چطور کفش زنانه راحت  بخریم؟

3- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :