محمد رضا اهوارکی در
0

ایده‌ای جدید برای انتخاب لباس برای عروسی

ایده‌ای جدید برای انتخاب لباس برای عروسی

امروز روی صحبت ما بیشتر با خانم های قد کوتاه است ولی همه ی هیکل ها و استیل های بدن می توانند از این مقاله ایده بگیرند. نوع جالبی از لباس پوشیدن برای عروسی را در این پست به شما معرفی می کنیم. با چی بپوشم همراه باشید. تا خیلی راحت به این سوال پاسخ دهید: برای عروسی چی بپوشم؟

single_content ad banner

ایده ای که امروز برایتان در نظر گرفته ایم و بیشتر در قالب تصاویر به شما نشان می دهیم پوشیدن لباس مجلسی به همراه کیف های دسته دار کوتاه و پاشنه بلند است.

ایده‌ای جدید برای انتخاب لباس برای عروسی

یک لباس مجلسی راه راه در قسمت بالاتنه و گلدار در قسمت پایین تنه و دامن. ترکیب رنگی که در تصاویر می بینید مربوط به خانواده ی بنفش است ولی ترکیب رنگ های متفاوتی را می توانید در این قسمت استفاده کنید. این مدل برای خانم هایی که همیشه از ست کردن طرح ها می ترسند مناسب است. نیازی نیست به این فکر کنید که چگونه راه راه و گلدار را باهم ست کنید. آن ها از قبل ست شده اند.

ایده‌ای جدید برای انتخاب لباس برای عروسی

از دیگر موارد جالب این لباس داشتن جیب و دکمه در پشت آن است. سعی کنید جنسی که انتخاب می کنید ۱۰۰٪ نخی باشد تا حس نرم بودن آن را به شما منتقل کند و قابل تنفس باشد. بهترین سایز برای خانم های کوتاه قد این است:

  • سرشانه ها ۳۰ سانتی متر
  • زیر بغل ۳۸ سانتی متر
  • کمر ۳۰ سانتی متر
  • طول کل لباس ۱ متر

ایده‌ای جدید برای انتخاب لباس برای عروسی

اگر مجلس عروسی طوری برگزار می شود که رسمی تر است و نیاز است پوشیده تر باشید ما به شما پوشیدن یک جلیقه ی نخی یا روپوش را به همراه پاشنه بلند های براق و جواهرات سنگین پیشنهاد می کنیم. اما در صورتی که نیاز دارید تا لباس شما غیر رسمی تر باشد می توانید جلیقه را در آورده و بدون آن از لباس استفاده کنید. کیف بدون دسته یا دسته دار کوتاه را به همراه این تیپ فوق العاده فراموش نکنید.

مطالب مرتبط:

1- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

2- نکاتی برای خرید لباس خانم های چاق

3- این لباس ها را در عروسی نپوشید! 

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :