بهراد در
0

شستشوی جین به روش طبیعی

شستشوی جین به روش طبیعی

جین یکی از اصلی ترین عضو در کمد لباس هر شخصی محسوب میشه و تقریبا کسی نیست که عاشق یکی از پوشش های جین خودش نشده باشه. شلوار های جین که مخصوصا یکی از اصلی ترین اجناس محسوب میشن، مورد استفاده میلیون ها نفر هستن. اگه ما روش های شستشوی شیمیایی جین رو کنار گذاشته و به شستشوی جین به روش طبیعی روی بیاریم، می تونیم عمر شلوار و هر محصول جینی خودمون رو افزایش بدیم. با چی بپوشم همراه باشید.

مقالات زیادی درباره شلوار جین وجود داره. اینکه هر قدر این جین ها رنگ و رو رفته تر شده باشند، بهتر و شکیل تر هستن و هر قدر هم کثیفی و پارگی داشته باشند، شیک تر هستن و برای همین هم هست که کمتر شلوار جین رو می شورند. حداقل من اینطور هستم.

اما وقتی زمان شستشو رسید و باید شلوار جین محبوبم رو بشورم، خیلی دوست دارم از مواد شیمیایی قوی موجود دوری کنم. اما چطور؟

hol_116824_01_prod1

خدا رو شکر بالاخره متخصص پوشاک جین آلمان، دنهام، تونست دعای من رو مستجاب کنه و حالا دیگه نیازی به شستشوی جین با مواد شیمیایی نیست و یک روش شستشوی جین به روش طبیعی تولید کردن.

اونها یک داه هایی رو تولید کردن که مخصوص شستشوی جین هست و فقط باید اون رو توی یک کیسه بندازید و با شلور جین خودتون توی ظرف شستشو و یا لباسشویی بندازید و بدون هیچ ماده شورنده. این دانه ها آنزیمی به نام ساپونین آزاد می کنند که باعث تمیزی و حفظ کیفیت جین میشه. این دونه ها یک بوی طبیعی و میوه فرم هم دارند که باعث میشه جین طبیعی تر به نظر برسه.

شستشوی جین به روش طبیعی

این ماده که به صابون دانه ای یا Soap Nuts معروف هستش با قیمتی مناسب با توجه به کیفیت فوقالعاده خودش ارایه میشه.

مطالب مرتبط:

1- نحوه شستشوی شلوار جین با ماشین رختشویی

2- چگونه از رنگ دادن شلوار جین جلوگیری کنیم؟

3- تفاوت بین یک شلوار جین قدیمی و یک تاریخ مصرف گذشته چیست؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :