قوانین پوشیدن لباس سفید

احتمالا بنا به جایی که زندگی می‌کنید و سن‌تان، قوانینی را در مورد اینکه چطور و کجا لباس سفید بپوشید، شنیده‌اید. پوشیدن لباس سفید هم این قاعده مستثنی نیست و اصولی دارد به هرحال ما قوانینی را که هر کسی باید در این مورد بداند را در این مقاله گرد آورده‌ایم و در اختیارتان قرار می‌دهیم. با ما همراه باشید:

قوانین عمومی سفید پوشیدن

با تاکید استایل مدرن امروزه هر شخصی دوست دارد که استایل شخصی مختص به خود را داشته باشد اما با این وجود یک سری نکات عمومی وجود دارد که باید رعایت گردد، این قوانین فقط راهنمایی‌هایی برای بهتر شدن انتخاب شما هستند.

قوانین پوشیدن لباس سفید

هیچوقت در مراسم عروسی سفید نپوشید

این یکی از مهم ترین اصولی است که همه کارشناسان مد و فشن روی آن توافق دارند، تنها خانمی که باید در شب عروسی سفید بپوشد، عروس است. اگر در قسمتی از لباس‌هایتان رنگ سفید به کار رفته باشد عیبی ندارد اما پوشیدن سر تا پا سفید کار مناسبی نیست.

قوانین پوشیدن لباس سفید

مناطق گرمسیری

اگر در مناطق گرمسیری زندگی می‌کنید، لباس سفید جزئی اجتناب ناپذیر از لباس‌های شما باید باشد. هیچگاه در مناطق گرمسیری از رنگ‌های تیره به ویژه مشکی استفاده نکنید.

قوانین پوشیدن لباس سفید

مناطق سردسیری

اگر شما رنگ سفید را دوست دارید و از طرفی در منطقه‌ای با آب و هوای سرد زندگی می‌کنید، بهتر است آن را مکمل لباس‌هایتان کنید و یا از رنگ‌های کرم و بژ استفاده کنید تا لباس روشن اما گرم‌تری داشته باشید.

قوانین پوشیدن لباس سفید

در محیط های شهری از پوشیدن لباس سفید اجتناب کنید

اگر شما در محیط‌های شهری شلوغ و پرترافیک زندگی می‌کنید، لباس سفید پوشیدن یک کار بسیار اشتباه است. اگر با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد می‌کنید باید بدانید که، صندلی‌های این وسایل کثیف هستند و آلودگی هوا باعث می‌شود خیلی زود لباس شما کثیف و نامرتب به نظر برسد. به همین دلیل است که بیشتر افراد که در شهر زندگی می‌کنند به رنگ مشکی وابسته شده‌اند.

کفش مناسب بپوشید

استفاده از کفش تیره و یا طرح‌های زمخت اصلا مناسب لباس سفید نیستند، اگر در تابستان از لباس سفید استفاده می‌کنید ازکفش‌های زنانه یا صندل‌های سفید و بژ استفاده کنید و اگر در زمستان از لباس سفید استفاده می‌کنید استفاده از بوت قهوه‌ای مناسب‌تر از مشکی است.

مطالب مرتبط:

1- ست‌هایی از تاپ و دامن مجلسی

2- لباس مجلسی پولکی

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :