۵ اشتباه استایلی که سن شما را بیشتر نشان می‌دهد

درباره این موضوع زیاد بحث شده است و می‌شود پس تصمیم گرفتیم درباره‌اش صحبت کنیم. معمولا رایج است که می‌گویند، هرکسی باید هر چه را دوست دارد بپوشد؛ اما هرچه سن بالاتر می‌رود، بهتر است از دنبال کردن یک سری ترندها، دست برداشت. بله! اشتباهاتی استایلی وجود دارند که می‌توانند سن شما را بالاتر نشان دهند.

ad banner

پوشیدن لباس‌های تمام مشکی

 

درست است که رنگ مشکی اندام را کشیده و لاغرتر از حد معمول نشان می‌دهد و شاید فکر کنید این رنگ به اکثر مردم می‌آید؛ اما اینطور نیست! رنگ مشکی تمرکز را بر روی صورت شما می‌گذارد و باعث بیشتر نمایان شدن چین و چروک‌های صورت شده و در نتیجه سن شما را بالاتر نشان می‌دهد. اگر رنگ مشکی را دوست دارید، حداقل در نزدیکی صورتتان از رنگی روشن استفاده کنید. اگر بحث پایین تنه باشد، می‌توانید هرچه می‌خواهید، رنگ مشکی بپوشید.

 

پوشیدن کفش‌های بزرگ

این ترند را در دهه شصت جا بگذارید و رها کنید. کفش‌های بزرگ، پاهایتان را سنگین نشان می‌دهند. سعی کنید تا می‌توانید از کفش‌های نوک تیز و بدون لژ استفاده کنید تا سن شما بالا نشان داده نشود.

 

پوشیدن لباس‌های خیلی باز

 

شما نمی‌توانید هر ترندی را دنبال کنید.شاید فکر کنید پوشیدن لباس‌هایی مثل نیم تنه و دامن کوتاه مثل نوجوان‌ها سن شما را کمتر نشان می‌دهد اما خلاف این قضیه صادق است. وشیدن لباس‌هایی که مقدار زیادی از بدنتان را نشان می‌دهند، سن شما را بالاتر نشان خواهد داد.

 

به روز نکردن اکسسوری‌ها (شامل عینک)

به روز کردن جواهرات، کیف دوشی و کفش‌ یکی از ارزان‌ترین راه‌های بهبود استایلتان است. اگر کیفی با مدل قدیمی دارید، دیگر از آن استفاده نکنید و یا اگر عینکتان گرد و ته‌استکانی است، دنبال عینکی ظریف‌تر بروید. اکسسوری‌های قدیمی و از مد افتاده، سن شما را بالاتر نشان می‌دهند.

 

پوشیدن لباس‌های خیلی پوشیده

درست است که پوشیدن لباس‌های کوتاه و آستین حلقه‌ای سن را بالا می‌برد؛ اما در عین حال پوشاندن کل بدن نیز سن را بالا می‌برد. لباس‌های خیلی پوشیده مثل لباس‌های مشکی عمل می‌کنند و تمرکز را روی پوست صورت و چین و چروک‌ها می‌گذارند؛ پس تا می‌توانید از یقه‌های هفتی و امثال آن استفاده کنید تا گردن شما نیز در معرض دید باشد.

شایسته عسگریان
نویسنده: شایسته عسگریان


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :