خانم‌هایی که شکم دارند فقط این مدل مانتوها را بپوشند؛ با این مدل‌ها لاغرتر دیده می‌شوید!

بعضی از خانم‌ها هر لباسی بپوشند، به‌شان می‌آید و زیبا می‌شوند. در تمام مغازه‌ها لباس مناسب با سایز این افراد پیدا می‌شود. در حالی که افرادی که پلاس‌سایز هستند در حاشیه قرار می‌گیرند و برای پیدا کردن لباس مورد نظر خود باید از این مغازه به آن مغازه بگردند. ممکن است در این میان کمی حس نا امیدی و ناراحتی هم پیدا کنند. اول این که همیشه به یاد داشته باشید که همه‌ی ما در هر شکل و سایزی زیبا هستیم و اساساً زیبایی به این چیزها ربطی ندارد. قرار نیست تمام افراد شکل هم باشند و همین تنوع باعث زیبایی است. این مقاله لباس های مناسب افراد شکم دار را معرفی می‌کند تا بتوانید راحت‌تر لباس مناسب خود را پیدا کنید.

ad banner

مدل مانتو برای افرادی که شکم دارند

 

چه مدل مانتوهایی برای افرادی که شکم دارند مناسب هستند؟

• مانتوهایی با برش کاملاً راسته از مدل‌های مناسب برای خانم‌های شکم‌دار هستند. این مانتوها فیت بدن هستند و خیلی گشاد نیستند تا سایز شما را بیشتر از حالت معمول نشان دهند. از طرفی آن‌قدر چسبان نیستند که شکم شما به چشم بیاید.

• مانتوهای دکمه‌دار و جلو بسته: یکی از انواع لباس های مناسب افراد شکم دار، مانتوهای دکمه‌دار و جلو بسته هستند. این مانتوها هیکل را جمع می‌کنند و در نتیجه شکم زیاد به چشم نمی‌آید.

• یقه هفت کشیده: پیراهن‌ها و مانتوهای یقه هفت برای خانم‌هایی که شکم دارند مناسب هستند.

• مانتوهای چپ و راستی: مانتوهای wrap یا چپ و راستی به صورتی هستند که یک سمت آن‌ها روی سمت دیگر قرار می‌گیرد. این مدل مانتو به راحتی بزرگی شکم را می‌پوشاند.

• مانتو و لباس‌هایی که کمر آن‌ها زیر سینه قرار دارد. قسمت زیر سینه لاغرتر از شکم است و به همین دلیل با ایجاد خطای دید، شکم شما را کوچک‌تر نشان می‌دهد.

• مانتوهایی انتخاب کنید که یقه‌های پهن و بزرگی دارند. یقه‌های برگردان و پهن توجه‌ها را به خود جلب می‌کنند و از شکم شما در برابر نگاه‌ها محافظت می‌کنند.

مدل مانتو برای افرادی که شکم دارند

• مانتو و لباس‌هایی که طرح و نقش‌های کوچک دارند برای شما مناسب هستند؛ اما از طرح‌های درشت خودداری کنید چون باعث بزرگ‌تر دیده شدن شکم شما می‌شوند.

• پارچه‌های کتان و ابریشم بهترین نوع پارچه برای شما هستند.

از فرم بدن خود آگاه باشید

فرقی ندارد که شکم داشته باشید یا نه، مهم‌ترین نکته پیش از انتخاب لباس برای تمام خانم‌ها این است که با فرم بدن خود آشنا باشند. با شناخت بدن خود می‌توانید راحت و در زمان کوتاه‌تری مانتو بخرید. همانطور که می‌دانید 5 نوع فرم بدنی داریم که عبارتند از مستطیل، ساعت شنی، گلابی، مثلث برعکس و سیب. وقتی بدانید در کدام گروه قرار دارید بهتر می‌توانید برای انتخاب لباس مورد نظر خود تصمیم بگیرید. به عنوان مثال اگر فرم سیبی شکل دارید، لباس‌های آزاد و راسته برای شما مناسب‌تر هستند. اگر به فرم مثلث معکوس هستید، مانتوهایی با کمر تنگ برای شما جذاب‌تر خواهند بود.

رنگ‌های تیره را از یاد نبرید

اگر دوست دارید شکمتان خیلی به چشم نیاید، می‌توانید لباس‌هایی با رنگ‌های تیره انتخاب کنید. این رنگ‌ها خطای چشمی ایجاد می‌کنند و باعث می‌شوند شکم شما زیاد دیده نشود. رنگ‌هایی مثل مشکی، سرمه‌ای، قهوه‌ای، زرشکی از این رنگ‌ها هستند.

لباس‌هایی با راه‌راه‌های عمودی را جدی بگیرید

از جمله لباس های مناسب افراد شکم دار، لباس‌هایی با راه‌راه عمودی هستند. لباس‌هایی که راه‌راه‌های عمودی دارند شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند و باعث می‌شوند شکمتان دیده نشود. اگر لباس‌های رنگ روشن دوست دارید اما می‌ترسید در آن‌ها خوب به نظر نرسید، لباس‌های رنگ روشن راه‌راه انتخاب کنید.

استایل مینیمال؛ تکنیکی برای لاغر نشان دادن

آیا می‌دانستید استایل مینیمال باعث می‌شود اندام شما لاغر و کشیده‌تر به نظر برسد؟ در استایل خود از لباس‌های هم‌رنگ استفاده کنید تا شکم خود را بپوشانید.

چه شلوارهایی برای خانم‌هایی که شکم دارند مناسب است؟

کمر شلوار مناسب برای افرادی که شکم دارند نباید بالا یا زیر شکم باشد. بهتر است کمر شلوار دقیقاً روی شکم قرار بگیرد تا شکم کوچک‌تر دیده شود. اگر به شلوار جین علاقه دارید، شلواری بگیرید که یک سایز بزرگ‌تر باشد تا شکم شما را بپوشاند و دور کمر قرار بگیرد. شلوارهایی که کمر کوچکی دارند برای شما مناسب نیستند. شلوارهای دم پا گشاد و بگی برای شما انتخاب خوبی هستند. البته حواستان باشد شلوارتان خیلی آزاد نباشد.

 

شلوار مناسب برای خانم‌های پلاس سایز

دامن مناسب برای خانم‌هایی که شکم دارند

دامن‌های تنگ با کمر پهن برای شما مناسب خواهند بود. از دامن‌هایی که خط کمر آن‌ها پایین است نیز غافل نشوید. دامن‌های چین‌دار و آزاد شکم شما را بیشتر نشان می‌دهند، پس خیلی به آن‌ها فکر نکنید.

از اکسسوری غافل نشوید

ممکن است فکر کنید اکسسوری تاثیری در پوشاندن شکم شما ندارد، اما در اشتباه هستید. با افزودن اکسسوری به استایل خود، توجه را به آن‌ها جلب می‌کنید و کسی به شکم شما توجه نمی‌کند. یکی از این اکسسوری‌های تاثیرگذار، کمربند پهن است. کمربندهای پهن نسبت به کمربندهای باریک انتخاب مناسب‌تری برای پوشاندن کمر شما هستند. گردنبند و گوشواره‌های بزرگ هم باعث می‌شوند توجه از روی شکم شما برداشته شود.

گن‌های یکسره به کمک شما می‌آیند

یکی از لباس های مناسب افراد شکم دار، گن است. اگر دوست ندارید شکم شما دیده شود، گن بپوشید. گن‌های یکسره که باسن و ران را هم می‌پوشانند بهتر از گن‌هایی هستند که فقط شکم را می‌پوشانند. گن‌هایی که فقط شکم را می‌پوشانند ممکن است باعث لایه لایه نشان دادن چربی‌های شکم شوند.

چه کفش‌هایی بپوشیم؟

کفش‌های پاشنه بلند قطعاً بهترین انتخاب برای شما هستند. همچنین از کفش‌های ساق‌دار را هم فراموش نکنید. این مدل کفش‌ها پاهای شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند.

مدل مانتو برای افرادی که شکم دارند

 

نبایدها برای خانم‌هایی که شکم دارند!

• لباس‌هایی که خطوط افقی دارند نپوشید.

• از رنگ‌‌های تند و روشن دوری کنید.

• لباس‌هایی که بالاتنه‌ی گشاد دارند خیلی برای شما مناسب نیستند.

• حواستان باشد مانتوی خیلی جذب نپوشید که به شکمتان بچسبد.

• از لباس‌های پفی، چین‌دار و پلیسه‌دار دوری کنید. لباس‌هایی که در قسمت کمر چین دارند، باعث می‌شوند به شکم توجه بیشتری شود.

• پیراهن و تی‌شرت آستین کوتاه و تنگ نپوشید. به جای آن تونیک و بلوز بلند و آزاد بپوشید که جلوی شکم را می‌پوشانند.

• لباس‌های کمر دار نپوشید چون باعث ایجاد چین در قسمت شکم می‌شوند.

• لباس‌های طرح‌دار و لباس‌هایی که شکم و پهلوی آن‌ها کار شده است برای شما مناسب نیستند.

• شلوار خیلی جذب نپوشید.

• لباس‌هایی که پارچه ضخیم دارند نپوشید.

• کیف بزرگ را کنار بگذارید.

در این مقاله با لباس های مناسب افراد شکم دار آشنا شدیم. به طور کلی، مانتوها و لباس‌های فیت برای شما مناسب‌تر هستند. سعی کنید مانتوهایی با یقه‌های بزرگ و یقه هفت بخرید. در انتخاب مانتو تاثیر رنگ‌ها را جدی بگیرید. در کل پلاس سایز بودن و شکم داشتن هرگز عیب نیست و این‌ها تنها پیشنهادهایی بود تا اگر دوست داشتید از آن‌ها پیروی کنید.

منبع: برنس

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

حنانه باقری
نویسنده: حنانه باقری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :