3 تمرینی که برای آب کردن شکم نباید انجام دهید

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۰

توسط محمد رضا اهوارکی

3 تمرینی که برای آب کردن شکم نباید انجام دهید

همه ی ما چند تمرین خاص برای آب کردن چربی های شکم را انجام می دهیم ولی بدون آنکه بدانید انجام برخی از تمرین های حتی معروف برای بدن شما ضرر دارد. در این تمرین ها شما ریسک بزرگی می کنید و احتمالا ضرری به پشت شما وارد شود که جبران آن برای شما سخت باشد. به علاوه اینکه نشستن روی صندلی محل کار هم برای شما دردناک است. نتیجتا ما برای شما تمریناتی را آماده کرده ایم که با ضرر کمتر سود بیشتری در این زمینه به شما می رساند. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

آویزان شدن از یک بارفیکس و یا دستگاه مربوطه به همین حرکت در باشگاه ها و بلند کردن پاها در راستای کمرتان. این حرکت باعث خم شدن شدیدی در کمر شما می شود و حتی اگر عضلات شکمتان خوب پرورانده شده باشد هم نباید این کار را انجام دهید. متاسفانه اکثر تازه واردها این کار را انجام می دهند و نهایتا موجب درد هایی در کمر می شود. برای جلوگیری از ضربه ی این حرکت سعی کنید پاها را در سینه تان جمع کنید و پشتتان را تکیه دهید، با اینکه سخت تر است سود بیشتری برای شما دارد.

دراز و نشست با پاهای روی زمین نگاه داشته شده تمرین مضر دیگر برای کمر است. این حرکت هم فشار زیادی را روی باسن و کمر شما وارد می کند و توصیه نمی شود. برای نتیجه ی بهتر گرفتن بدنتان را تا 45 درجه از حالت افقی خم کنید و اگر از دستگاه های باشگاه استفاده کنید بهتر نیز هست.

و نهایتا ماشین های درون باشگاه که به صورت اتوماتیک برای ساخت ماهیچه های شکم به کار می رود هم مناسب نیست. استفاده ی زیادی از این ماشین ها می تواند برخی ماهیچه ها را زیادی بپروراند و برخی را خیلی کمتر. دوری کردن از این ماشین ها توصیه می شود.

اگر واقعا می خواهید چربی های شکم را آب کنید تمریناتی که قسمت شکم را ایزوله می کند توصیه نمی شوند. شاید با این تمارین ماهیچه های خوبی بسازید ولی اگر حتی سیکس پکتان زیر چربی ها پنهان شود کسی قادر به دیدن آنها نیست. به جای آن روی تمریناتی که حرکات مقاومتی برای بدن و کاردیو ی سبک را با هم به صورت ترکیبی شامل می شود تمرکز کنید. با این کار متابولیسم بدن را افزایش و وزن بیشتری را کاهش می دهید.

مطالب مرتبط:

1- مدل ها در وعده ی صبحانه چه می خورند؟

2- 4 نکته برای ساختن ماهیچه های خالص در بدن

3- 6 تمرینی که نباید در باشگاه انجام دهید

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است