chadmin در
0

خانم ها: چگونه از سر تا پا سفید بپوشم؟

خانم ها: چگونه از سر تا پا سفید بپوشم؟

پوشیدن لباس سفید یک دست اونقدرها هم کار ساده ای نیست. اما راز خانم های خوشتیپ چیست؟ خانم ها: چگونه از سر تا پا سفید بپوشم؟ عنوان مقاله است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود.

1- بافت های مختلف را امتحان کنید

آیا به نظر شما پوشیدن لباس سفید یک دست شما را بی روح نشان می دهد؟ ما برایتان یک پیشنهاد داریم. بافت های مختلف به تن کنید. می تونید یک شلوار جین سفید، یک تاپ سفید به همراه یک کت تک زنانه کتان که هر سه سفید هستند اما از نظر نوع بافت متفاوت را با هم اند را بپوشید. اینجوری خیلی خوشتیپ و جذاب خواهید شد.

2- لباس های سفید خود را به درستی ست کنید

همانگونه که می دانید رنگ سفید انواع مختلفی دارد: سفید عاجی و … که هر کدام تن و سایه های خاص خودش را دارد. بنابراین برای اینکه لباس های خود را به درستی ست کنید ابتدا همه آن ها را در زیر نورهای متفاوت قرار داده و از اینکه با هم خوانی دارند یا خیر مطمئن شوید. (برای این کار لباس ها را در نور مستقیم خورشید، در نور حمام و آشپزخانه چک کنید)

خانم ها: چگونه از سر تا پا سفید بپوشم؟

3- رنگ های خنثی به تیپ تان اضافه کنید

درست است که قصد دارید از سر تا پا سفید بپوشید اما اینجوری شبیه به روح دیده می شوید! پس بهتر است لاک دست خود و یا کفش ها و کیف دستی خود را از یک رنگ خنثی مانند خاکستری انتخاب کنید، مطمئن باشید که این رنگ تاثیر چندانی در تیپ شما نداشته و همچنان شما سر تا پا سفید هستید.

4- اکسسوری مناسب انتخاب کنید

هیچ گاه تاثیر اکسسوری را دست کم نگیرید. گردنبند های Boho می تواند یک انتخاب مناسب برایتان باشد.

5- پوستتان را برنزه کنید!

اگر می خواهید در لباس های سفیدتان جذاب باشید کافی است پوستتان را برنزه کنید، بهتر است 24 تا 48 ساعت قبل از اینکه لباس سفید بپوشید پوست خود را برنزه کنید. استفاده از کرم ها و لوسیون های مخصوص برنزه کردن را فراموش نکنید.

در آخر آرایش صورت و موهایتان را نیز فراموش نکنید این موارد نیز می تواند تاثیری زیادی در جذابیت و خوشتیپ شدن شما داشته باشد.

مطالب مرتبط:

1- چهار نکته در انتخاب لباس ماکسی

2- عقیده ی همسرم راجع به لباس پوشیدن من چیه؟

3- 11 ترفند برای لاغرتر دیده شدن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :