خانم ها: با لباس سفید چی بپوشم؟

0

لباس سفید مثل یک بوم نقاشی برای اکسسوری هاست. اما کلید ماجرا اینجاست که باید سادگی را حفظ کنید. با ما همراه باشید تا جواب این سوال را پیدا کنیم که “خانم ها: با لباس سفید چی بپوشم؟”

کمربند: رنگ سفید در کنار زرد، قهوه ای و مشتقات آن‌ها ترکیب خوبی را به وجود می آورد. کمربندی با این رنگ ها روی لباس سفید فوق العاده می شود. کمربند قهوه ای روی یک لباس شل سفید می تواند تناسب اندام شما را به خوبی نشان دهد. البته می توانید کمربند را با یک تی شرت و شلوار سفید هم امتحان کنید.

خانم ها: با لباس سفید چی بپوشم؟

سفید می تواند به تنهایی خسته کننده و یکنواخت باشد اما یک کمربند آبی یا قرمز می‌تواند آن را جذاب کند. اگر به نظرتان کمربندهای قهوه ای یکنواخت است و به اندازه ی کافی مناسب نیست، از یک کمربند رنگی تر استفاده کنید. می توانید از یک کمربند چرم رنگی استفاده کنید یا حتی یک کمربند رنگی ابریشمی.

همچنین می توانید از کمربندهای نقره ای یا طلایی استفاده کنید که شیک به نظر برسید. اگر از کمربندهای زنجیر دار خوشتان نمی آید، می توانید از یک کمربند مشکی با یک سگک نقره ای یا طلایی استفاده کنید. همچنین می توانید کمربندی استفاده کنید که ترکیبی از طلایی و نقره ای را داشته باشد.

خانم ها: با لباس سفید چی بپوشم؟

کت: اگر دوست دارید کمی ظاهر پسرانه داشته باشید بد نیست که کت چرمی کوتاه را انتخاب کنید و اگر ترجیح می دهید لطافت بیشتری در ظاهرتان باشد، پلیور مناسب شماست. کت های مشکی کنتراست خوبی با پیراهن سفید دارند.

همچنین یک بلیزر یا ژاکت رنگی با لباس سفیدتان ترکیب جالبی می شود! یک بلیزر صورتی یا بنفش می تواند ایده ی خوبی باشد.

خانم ها: با لباس سفید چی بپوشم؟

کت جین هم ایده ی خوب و کلاسیکی برای پیراهن سفید است.

خانم ها: با لباس سفید چی بپوشم؟

کفش: برای انتخاب کفش دستتان باز است می توانید از صندل های تخت رنگی یا متالیک استفاده کنید. صندل های متالیک هم برای تیپ رسمی مناسب است و هم برای تیپ های ساده تر و معمولی. همچنین می توانید در مهمانی های رسمی تر از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید. پاشنه های متالیک هم ایده ی بدی نیست.

خانم ها: با لباس سفید چی بپوشم؟

کیف: برای کیف هم مثل کفش انتخاب آزادی دارید. می توانید از کیف های بزرگ رنگی استفاده کنید یا اینکه کیف های زنانه ی مشکی و طلایی و یا یک کیف دستی کوچک. (نظر من به آخری نزدیک تره!)

خانم ها: با لباس سفید چی بپوشم؟

جواهرات: در کنار لباس سفید می شود از بهترین جواهرات استفاده کرد. از انگشتر های نقره استفاده کنید. دستبندهای بزرگ انتخاب مناسب تری نسبت به دستبندهای ظریف هستند. النگو هم انتخاب خوبی است. کلا جواهرات بزرگتر در کنار لباس های سفید بهتر است. برای گردنبند از آویز سنگ های طبیعی با زنجیر بلند استفاده کنید و گوشواره را هم با آن ست کنید و ترجیحه سنگ های گوشواره کوچکتر باشد.

همچنین می توانید از ست مروارید استفاده کنید. به نظر من بهترین گزینه در کنار پیراهن سفید، مروارید است. از مرواریدهایی که رنگ غیر از سفید دارند هم می توانید استفاده کنید.

خانم ها: با لباس سفید چی بپوشم؟

همچنین می توانید از گوشواره های آویز بلند هم به تنهایی استفاده کنید.

خانم ها: با لباس سفید چی بپوشم؟

مطالب مرتبط:

1- نکات پوشیدن لباس مجلسی سفید

2- اکسسوری هایتان را با توجه به شخصیتتان انتخاب کنید

3- ست کردن اکسسوری ها با استایل های محجبه

فاطمه رحیمی
نویسنده: فاطمه رحیمی
گشتن توی سایت های مد و استایل و منتشر کردن مطالب مورد علاقه م توی سایت چی بپوشم به اندازه ی گشتن توی پاساژ ها و خرید کردن برام لذت بخشه!


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :