محمد رضا اهوارکی در
0

خانم ها چگونه کت بلیزر بخرند؟

خانم ها چگونه کت بلیزر بخرند؟

یکی از واجب ترین آیتم هایی که خانم ها باید در مهمانی ها و مجالس به تن کنند همین بلیزر ها هستند. از این رو انتخاب آنها نیز نیاز به دقت بسیار بالایی دارد و باید اصولی خریده شوند. در این مقاله تصمیم گرفتیم یک سری اصول درباره ی انتخاب بلیزر مناسب را به شما آموزش دهیم. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

۱- بلیزر را برای مچ کردن با سبک زندگیتان خریداری کنید

یک کت بلیزر به طور میانگین برای مهمانی ها و مجالس پاسخگوی نیاز شما است ولی بازهم باید در انتخاب مدل آن و موقعیتی که برای آن، قرار است بلیزر انتخاب شود دقت کنید.

۲- سرشانه ها را اندازه انتخاب کنید

حتما حین خرید به سرشانه ها دقت زیادی بکنید. یک بلیزر خوب و خوش فرن بلیزری است که در قسمت سرشانه ها اندازه باشد. دقت کنید که درز سرشانه ها دقیقا بالای شانه ی شما قرار بگیرد و نه جلوتر و نه عقب تر.

خانم ها چگونه کت بلیزر بخرند؟

۳- طول آستین را در نظر بگیرید

انتخاب طول آستین به اندازه ی سرشانه مهم نیست ولی بازهم اهمیت به سزایی دارد. خیلی دقت کنید که آستین ها کوتاه نباشند. در صورت کمی بلندتر بودن آستین ها می توان آنها را تا کرد ولی آستین کوتاه را نمی توان با هیچ بهانه ای پذیرفت.

خانم ها چگونه کت بلیزر بخرند؟

۴- در انتخاب مکان دکمه های بلیزر دقت کنید

محل قرار گرفتن دکمه ی بلیزر شما نشان دهنده ی زیبایی و احساس شما در آن است. دکمه هایی که بالاتر قرار می گیرند چهره ای بالغ تر و مسن تر به شما می دهند در حالیکه اگر دکمه پایین قرار بگیرد سن شما را کمتر و شما را آزاد تر نشان می دهد. بهترین مکان قرار گرفتن دکمه برای راحت پوشیدن بلیزر و راحت بودن در آن دقیقا زیر سینه هاست.

خانم ها چگونه کت بلیزر بخرند؟

۵- درباره ی رنگ ها هوشمندانه عمل کنید

برای بلیزر های رسمی تر ما رنگ های تیره تر مثل طوسی و مشکی را پیشنهاد می کنیم. این رنگ ها حداقل این اطمینان را به شما می دهند که بلیزر شما با هر رنگی ست می شود.

خانم ها چگونه کت بلیزر بخرند؟

۶- به دنبال آیتم های محدود به یک زمان خاص نباشید

وقتی بحث از نوع دوخت و آستین ها و یقه ی کت بلیزر می شود شما باید بلیزری انتخاب کنید که نه تنها الان بلکه همیشه مد است و هیچگاه از مد نمی افتد. به دنبال دکمه های طلایی و مشکی باشید و دوخت های ساده. یقه های نازک و تنگ هم برای همه ی فصل ها مناسب هستند.

خانم ها چگونه کت بلیزر بخرند؟

۷- با کیفیت خرید کنید

وقتی بلیزر می خرید به جای فکر کردن به قیت آن باید به فکر کیفیت آن باشید. سعی کنید اجناسی با دوام و با کیفیت بالا انتخاب کنید که مدت ها برای شما بمانند.

مطالب مرتبط:

1- خانم ها چگونه کت بلیزر بپوشم؟

2- اصول پوشیدن لباس مشکی در تابستان

3- آیتم های ضروری برای خانم های جذاب

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :