برای عروسی در زمستان چه چیزهایی لازم دارید؟

برگزاری عروسی در زمستان می‌تواند اتفاق رمانتیک و زیبایی باشد اما آزادی و راحتی عروسی‌های تابستانی را در زمستان نمی‌توانید داشته باشید. به طور مثال سردی هوا، احتمال بارش، محدودیت‌های ترافیکی و تاخیر ناشی از آن می‌تواند دردسر بزرگی باشد اما اگر پیش بینی‌های لازم را صورت دهید می‌توانید مراسمی عالی داشته باشید. برای عروسی در زمستان چه چیزهایی لازم دارید؟

نیم تنه

عروس خانم‌ها با پوشیدن نیم تنه‌های گرم روی لباس زیبای خود می‌توانند گرم بمانند و حتی در آتلیه‌های رو باز و در زیر بارش ملایم برف نیز عکاسی کنند. این نیم تنه‌ها می‌توانند از جنس خز سفید و ابریشم همرنگ لباس عروس باشند تا قسمت‌های بالای بدن را که معمولا در لباس عروس باز است بپوشاند.

برای عروسی در زمستان چه چیزهایی لازم دارید؟

شال و شنل

استفاده از شال یا شنل عروس انتخاب دیگری است که می‌تواند شما را گرم نگه دارد. با پیچیدن شال دور شانه‌های خود و یا بستن شنل و قرار دادن کلاه آن روی سر می‌توانید سرو گردن خود را از سرما حفظ کنید.

برای عروسی در زمستان چه چیزهایی لازم دارید؟

کفش و پوتین

فراموش نکنید که کفش عروسی شما می‌تواند پوتین هم باشد، مدل‌هایی زیبا و کار شده به رنگ سفید و روشن که هماهنگ با لباس عروس شما باشد را می‌توانید تهیه کنید و در روز مهم زندگی خود بپوشید تا سرما پاهای شما را اذیت نکند.

جواهرات و اکسسوری مو در زمستان

اگر به اندازه کافی خوش شانس نبودید تا در روز عروسی خود برف داشته باشید می‌توانید از اکسسوری‌های مو با طرح دانه‌های برف روی موهای خود استفاده کنید و جلوه زیبایی به موهای خود بدهید. در مورد جواهرات نیز می‌توانید چنین ایده‌هایی به کار ببرید و یک ملکه برفی زیبا باشید.

برای عروسی در زمستان چه چیزهایی لازم دارید؟

مطالب مرتبط:

1- لباس عروس خانم‌های درشت هیکل

2- انتخاب لباس عروس بر اساس ماه تولددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :