اصول پوشیدن لباس مشکی در تابستان

خانم ها با پوشیدن رنگ مشکی یا به کار بردن آن در تیپشان و ست کردنش با رنگ های دیگر مشکلی ندارند. ولی در تابستان به دلیل گرمای هوا و جذب گرما توسط البسه ی مشکی کمی این کار دشوار تر است. در مقاله اصول پوشیدن لباس مشکی در تابستان با ما همراه باشید.

 

مطالب مرتبط:

۱- شستشوی چادر مشکی با روشی ساده

۲- ۵ قانون هنگام پوشیدن لباس مشکی

۳- چگونه شبیه کوکو شنل لباس بپوشیم؟

 

۱- جلیقه ی مشکی بپوشید

یکی از راه های پوشیدن مشکی لایه ای پوشیدن آن است. اگر تصمیم دارید یک تیپ امروزی برای مجالس بزنید ما پوشیدن یک جلیقه ی مشکی از روی تیشرت بلند سفیدتان را پیشنهاد می کنیم. در انتخاب پاشنه بلند هایتان دقت کنید که در رنگ و طرح با لباس هایتان ست باشند.

اصول پوشیدن لباس مشکی در تابستان

۲- کفش های مشکی براقتان را بپوشید

اگر در انتخاب کفش مجلسی مدل های تخت را انتخاب کرده اید برای انتخاب رنگش ما به شما مشکی براق را پیشنهاد می کنیم. جدیدترین و بهترین انتخاب شما می تواند باشد.

اصول پوشیدن لباس مشکی در تابستان

۳- بلیزر مشکی بپوشید  

اگر شما هم از عاشقان پالتوی مشکی هستید ولی فعلا آن را در کمد لباستان ندارید می توانید از بلیزر مشکی استفاده کنید. آن را به جای پیراهن با یک تیشرت ست کنید.

اصول پوشیدن لباس مشکی در تابستان۴- بوت مشکی بپوشید

حتما با خودتان می گویید بوت که برای پاییز و زمستان است. ولی باور کنید با یک قلق ساده می توان بوت را در تابستان پوشید. کافیست کمی از ساق پایتان معلوم باشد. به اندازه ی ۱ سانت و به همراه بوت شلوار جین تنگ به تن کنید. این انتخاب برای تیپ مجلسی هم فوق العاده زیباست.

اصول پوشیدن لباس مشکی در تابستان

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :