عقیده ی همسرم راجع به لباس پوشیدن من چیه؟

کارشناسان اعتقاد دارند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد. امروز تیم چی بپوشم سعی بر آن دارد با ارائه مقاله ای تحت عنوان عقیده ی همسرم راجع به لباس پوشیدن من چیه؟  نظر آقایان در مورد لباس خانم ها را به شما گوش زد کنند پس با ما همراه باشید.

عقیده ی همسرم راجع به لباس پوشیدن من چیه؟

“عقیده ی همسرم راجع به لباس پوشیدن من چیه؟” این سوالی است تقریبا همه خانم ها به آن فکر کرده و نظر همسرشان را راجع به نحوه لباس پوشیدنشان می پرسند. همه ما میدانیم که برخورد زن ها و مردها نسبت به مد چگونه است. آنچه ما خانم ها می پسندیم مردها از آن بدشان میاید. آنها مدگرایی را درک نکرده و فکر می کنند ما بیش از حد تسخیر مدگرایی شده ایم. احتمالا حق با انهاست اما آیا آنها نیز به همان اندازه مسخ انواع ماشین و فوتبال نشده اند؟ بنابراین آنها نمیتوانند بدرستی درمورد ما قضاوت کنند. اما با این وجود ما همچنان مشتاقیم بدانیم آنها در مورد ظاهر ما چه فکر میکنند و میخواهیم بدانیم چه دوست دارند. به دنبال تحقیقات اخیر که توسط مجله”سلامت مردان” انجام شده است، مردها وقتی خانمها دامن ، پیراهن و کفش پاشنه بلند میپوشند خوششان میاید درحالیکه نسبت به تونیک و شلوار و زیورالات بی تفاوت هستند. خب بیایید به جزییات بپردازیم.

دامن

بیش از ۷۵ درصد مردان عقیده دارند که زنان باید بیش از هر ایتم دیگری در پوشاک دامن و پیراهن بپوشند و دامن هایشان نیز نباید خیلی کوتاه باشد واگر چاک دارد چاک ان باید در طرفین باشد.

شلوار

مردان عقیده دارند که پوشیدن شلوار مناسب محل کار و یا تردد در اطراف شهر می باشد.اما آنها واقعا می خواهند که همسرشان برایشان دامن بپوشد نه شلوار و تیپ مردانه.

و اما وقتی زن ها شلوار کشی و کفش پاشنه بلند میپوشند خیلی خوششان میاید.

پیراهن

۱۰۰ درصد از مردان زن ها را در پیراهن بیشتر دوست دارند.زیرا پیراهن برای زن ها در هر سنی چذابیت زنانه دارد.پیراهن های مشکی نیمه کوتاه بهترین انتخاب هستند.تنها ۲۵ درصد از مردان از پیراهن های ماکسی خوششان میاید میدانم کمی عجیب بنظر میرسه اما تعداد معدودی از مردان از تونیک خوششان میاید. اکثریت فکر میکنن که تونیک گشاد بوده و زیبایی زن را به خوبی نشان نمی دهد.

رنگ لباس

مردها پارچه های تک رنگ را ترجیح میدهند.عکس ها و رنگ های گوناگون به آنها اجازه تمرکز بر خانم ها را نمیدهد.

کفش

۶۵درصد از مردها دوست دارند که خانم همراهشان کفش پاشنه بلند بپوشد و تنها ۲۰ درصد گفته اند که کفش کتانی یا بدون پاشنه نیز برایشان فرقی نمی کند.

جواهرات

اگر تعداد کمی جواهرالات استفاده کنید مردها از آن خوششان میاید اما آنها نمیخواهند بدانند که جنس آن چیست و چقدر ارزش دارد.

این حقایق جالب هستند اما اغلب ما بخاطر مردان همراهمان لباس نمیپوشیم. ما برای خودمان و دوستانمان لباس میپوشیم(باید اقرار کرد!). علاوه بر این میبایست هر زن سبک خاص خودش را که وابسته به نظر فرد دیگری نیست را داشته باشد. فقط خودتان باشید و مردتان از آن خوشش خواهد آمد!

مطلب مرتبط: 

۱- ۱۲ تذکر جدی برای خوش‌پوش شدن

۲- ست‌های دامن پلیسه‌دار

۳- بلندی آستین لباس زنانه چقدر باید باشددیدگاه شما

سمپاشی در تاریخ 06 سپتامبر 2016

به نظر من کفش مشکی خیلی شیکه

قالیشویی در تاریخ 06 سپتامبر 2016

من به کفش پاشنه بلند خیلی علاقه مندمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :