چطور تیپ متفاوت بزنیم؟

0

اصیل بودن و این‌که شبیه و دنباله رو و مقلد دیگران نباشید همیشه دارای ارزش بوده و هست. در دنیای مد و لباس نیز اصیل بودن و شبیه کسی نبودن همیشه جالب و با ارزش است و بسیاری از ستارگان مد با همین طرز تفکر به شهرت رسیده و روش آن‌ها به الگو تبدیل شده است. اگر شما به سطوح بالای درک مد و فشن رسیده اید و جزو افرادی هستید که دوست دارند متفاوت باشند می توانید از همین جا و با مطالعه این مطلب شروع کنید. چطور تیپ متفاوت بزنیم؟

قوانین را بشکنید

اولین راه برای جدا شدن از عموم مردم و متفاوت شدن شکستن قوانینی است که به عنوان قوانین لباس پوشیدن مرسوم شده‌اند. شما می‌توانید هر چیزی را که دوست دارید و با هر روشی که ترجیح می‌دهید و با عرف جامعه تضاد ندارد بپوشید مثلا بستن کمربند در جایی غیر معمول، متفاوت شدن شما از همین جا آغاز می‌شود.

چطور تیپ متفاوت بزنیم؟

دمدمی مزاج شوید

تنوع طلب باشید و همه چیز را آزمایش کنید. چیزهای جدید و متفاوتی را که در مغازه‌ها می‌بینید بخرید و بپوشید مثلا یک کت رنگارنگ که با آن می توانید کارهای متفاوتی با استایل خود انجام دهید.

چطور تیپ متفاوت بزنیم؟

از اکسسوری‌ها خلاقانه استفاده کنید

یک راه دیگر برای متفاوت شدن خریدن اکسسوری‌های متفاوت و استفاده متفاوت از آن‌ها است. شما می‌توانید تیپ ساده مثلا مانتو و شلوار را بپوشید و اکسسوری‌های خاص خود را به کار ببرید مثل کمربند بافتنی یا کیف رنگی غیر معمول تا تیپ متفاوتی داشته باشید.

چطور تیپ متفاوت بزنیم؟

اعتماد به نفس داشته باشید

لازمه اصلی موفقیت در متفاوت بودن این است که اعتماد به نفس داشته باشید و چیزهایی را که پوشیده اید واقعا دوست داشته باشید. اگر چنین احساسی نداشته باشید مردم نیز آن را حس کرده و به شما به چشم یک موجود غیرعادی و عجیب نگاه خواهند کرد.

چطور تیپ متفاوت بزنیم؟

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه‌هایی از استایلیست‌های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :