نرگس حسین زاده در
0

ست‌های دامن پلیسه‌دار

ست‌های دامن پلیسه‌دار

به مجموعه دامن پلیسه دار چی بپوشم خوش آمدید! در این مجموعه سعی کردیم جذابترین دامن‌های پلیسه‌دار که می‌توان در هر مراسمی به عنوان لباس مجلسی و حتی به عنوان لباس ورزشی در سالن‌های ورزشی پوشید را ارایه خواهیم نمود. مطمئنا، این لباس زنانه برای مراسم رسمی مناسب نیست. با ما همراه باشید تا با ست‌های دامن پلیسه‌دار آشنا شوید. 

1- ست‌های دامن پلیسه‌دار

این ست بسیار دخترانه و شیرین است. این ست متشکل از یک تاپ توری و دامن خاکستری کوتاه پلیسه‌دار و اکسسوری مناسب آن در تصویر می‌بینید. همراه با یک کفش زنانه صورتی یک لباس تابستانی بسیار کامل است.


ست‌های دامن پلیسه‌دار
نکته: قبل از اینکه تمام این مجموعه را معرفی کنیم، به این نکته توجه کنید، اگر می‌خواهید یک ست شیک و کامل همراه با دامن پلیسه‌دار بپوشید، پس شما باید لباس خود را با انواع جزئیات مناسب کامل کنید.


2- ست‌های دامن پلیسه‌دار

ست های دامن پلیسه دار

آیا می‌خواهید مدرن و شیرین به نظر برسید؟ این بلوز بدون آستین طرح شطرنجی و دامن پلیسه‌دار صورتی کم رنگ پیشنهاد ماست. این ست با انتخاب کیف چرم مشکی و کفش نقره‌ای بی‌نظیر خواهد بود.

 

3- ست‌های دامن پلیسه‌دار
ست های دامن پلیسه دار

خانم‌هایی که که یک لباس ورزشی و تک رنگ نیاز دارند، پس توصیه می‌کنیم یک تاپ آستین حلقه ای با یقه ایستاده سفید رنگ، همراه با دامن پلیسه‌دار و کفش ورزشی سفید را امتحان کنید.

4- ست‌های دامن پلیسه‌دار

ست های دامن پلیسه دار

اگر هوا سرد است و لازم است که یک تیپ زمستانی همراه با دامنه پلیسه‌دار بپوشید، می‌توانید از این ست استفاده کنید. یک ژاکت گشاد راحت خاکستری رنگ یقه ایستاده و دامن پلیسه‌دار صورتی.  همچنین می‌توانید از اکسسوری مطابق عکس بالا استفاده کنید.

5- ست‌های دامن پلیسه‌دار

ست های دامن پلیسه دار

یک ست ورزشی دیگر همراه با دامن پلیسه‌دار. تاپ کوتاه سیاه بدون آستین، دامن کوتاه پلیسه دار، عینک آفتابی گرد و کفش ورزشی آدیداس سفید با راه راه سیاه‌.

مطالب مرتبط:

1- ست‌هایی از تاپ و دامن مجلسی

2- چند ست لباس زنانه خوشرنگ و نازک

3- چند ست لباس زنانه با رنگ پاستلی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 19 مارس 2017

دامن پلیسه دار آخریه واقعا شیکه

سارا هنجنی در تاریخ 21 می 2017

عکس ست دامن پلیسه هم بذاریدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :