chadmin در
72,948

4 مدل لباس بوهو که برای نوروز امسال مناسبند؛ اگر به این سبک علاقه دارید، ایده بگیرید!

4 مدل لباس بوهو که برای نوروز امسال مناسبند؛ اگر به این سبک علاقه دارید، ایده بگیرید!

سبک بوهو یا بوهمین در لباس پوشیدن سبکی خاص است که این روزها درباره آن بسیار زیاد می‌شنویم. این سبک که به‌عنوان یک سبک زندگی هم در نظر گرفته می‌شود به هنر، فرهنگ و طبیعت بسیار پایبند است. از این رو پر است از رنگ و طرح و فرم که نمی‌توانیم در هر سبکی آن‌ها را ببینیم. از آن‌جایی که طرح و رنگ در لباس‌ها به سبک بوهو به شدت دیده می‌شوند، می‌توانند گزینه مناسبی برای لباس‌های عیدی باشند که قرار است بخریم. در ادامه 4 مدل لباس به سبک بوهو به شما پیشنهاد می‌شود که جذابیت شما را برای عید چندین برابر خواهد کرد.

لباس‌های بوهو برای عید

1. لباس‌های آزاد و گشاد

1

پوشیدن لباس‌های آزاد و گشاد برای مسافرت‌های تعطیلات نوروز گزینه بسیار مناسبی است، این در حالی است که یکی از عناصری که می‌توانیم برای استایل شخصی‌مان از سبک بوهو قرض بگیریم، پوشیدن لباس‌های آزاد و گشاد است.

1

فرض کنید برای سفر به جنوب آماده می‌شوید! چه لباس‌هایی بهتر است دامن‌های ماکسی بلند و گشاد و یک شال بسیار بلند برای پیچیدن دور خود؟ ترکیب دامن ماکسی گشاد و شال، احساسی از سبک‌بالی و آزادی به شما هدیه می‌کند به خصوص اگر از الگوها و رنگ‌های فراوانی در استایلمان استفاده کرده باشیم.

2. استفاده از اکسسوری

1

در سبک بوهو، برای استفاده از اکسسوری‌ها باید دست‌ودلمان باز باشد. از گردنبند‌های سنتی گرفته تا گل‌سرهای بزرگ همگی در سبک بوهو جای دارند. اما، اکسسوری‌ای که می‌تواند کاملا با ایام عید نوروز هماهنگ باشد، تاج گل است. در سبک بوهو می‌بینیم که افراد از تل‌هایی استفاده می‌کنند که رویشان با گل‌های مصنوعی تزئین شده‌اند. این تل‌ها به شدت زیبا هستند و می‌توانند برای مهمانی‌ها، روزهای خاص ایام نوروز مثل سیزده به در و غیره، روی سر شما قرار بگیرند و استایل شما را به طبیعت نزدیک کنند.

1

(به تاج گلی فکر کنید که پر از شکوفه‌های صورتی است.) فراموش نکنید که در سبک بوهو به صنایع دستی ارزش بسیار زیادی می‌دهند، پس بهتر است برای عید به هر شهرستانی که رفتیم، صنایع دستی آن جا را به عنوان سوغات برای خود و عزیزانمان بخریم و از آن برای تکمیل سبک بوهو در استایلمان استفاده کنیم.

3. لباس گیپوری و توری

1

شاید فکر کنید که لباس‌های گیپوری و توری دیگر از مد افتاده‌اند؛ اما اگر برای امسال عید به سبک بوهو علاقمند شده‌اید و می‌خواهید لباس‌هایتان را بر اساس این سبک تهیه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم به سراغ لباس‌های گیپوری و توری بروید. لازم نیست که در انتخاب پارچه گیپور زیاده روی کنید. کافی است از آن برای لبه آستین یا بخشی از پایین لباس استفاده کنید تا جذابیتش را خودتان با چشم‌های خودتان ببینید. این مدل لباس‌ها برای عیددیدنی‌های نوروز نیز بسیار مناسب هستند و استایل شما را بسیار چشم نواز می‌کنند.

4. شلوار گشاد

1

شلوار گشاد با طرح‌های پیچیده، مثل طرح‌های اسلیمی نیز یکی دیگر از مدل لباس‌ها در سبک بوهو است که برای روزهای عید نوروز می‌توانیم از آن برای استایل‌هایمان استفاده کنیم. در برخی موارد، در سبک بوهو شلوارهای گشاد طرح‌دار را با بلیز‌های تنگ طرح دار می‌پوشند، در حالی که دو طرح با یکدیگر همخوان نیست. اما، ما می‌توانیم شلوارهای گشاد به سبک بوهو را با پیراهن‌ها و شومیز‌های ساده‌‌تر هماهنگ کرده و یک استایل جذاب برای روزهای عید بسازیم. در این میان پوشیدن شلوار‌های لی پاچه گشاد نیز توصیه می‌شود که این روزها بسیار ترند شده‌اند. پوشیدن شلوار گشاد در روزهایی از عید نوروز که برای سفر به نقاط گرمسیر رفته‌ایم نیز می‌تواند گزینه‌ای بسیار جذاب باشد.

 

منبع: راهنماتو

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

زهرا در تاریخ 28 فوریه 2024

لطفاً لباس های اسپرت و مجلسی بزاریدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :