بلندی آستین لباس زنانه چقدر باید باشد

فاکتورهای زیادی برای انتخاب لباس زنانه وجود دارد که می‌توان از آنها نام برد: کمر لباس، مدل لباس و دوخت، بلندی و کوتاهی و فرم یقه و … اما شاید ما کمتر به این نکته توجه کنیم که طول آستین می‌تواند در انتخاب ما موثر باشد. بلندی آستین لباس زنانه چقدر باید باشد. با چی بپوشم همراه باشید.

ad banner

۱- لباس زنانه بدون آستین

شاید کمتر خانمی جرات کند از این مدل لباس برای مهمانی و مجالس و عروسی استفاده کند. این مدل لباس زنانه دست‌های شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد و هم برای خانم‌هایی که بازوهای لاغر دارند و هم خانم‌های که بازوهای چاق دارند مناسب است. و آن‌ها را قد بلندتر نشان می‌دهد.

بلندی آستین لباس زنانه چقدر باید باشد

۲- لباس زنانه با آستین سر خود

پوشیدن لباس زنانه با این مدل آستین بیشتر مناسب فصل تابستان است. با توجه به نوع دوخت آن برای خانم‌هایی که بالاتنه کوچک دارند مناسب است و پوشیدن آن برای خانم‌هایی که بالاتنه بزرگ دارند توصیه نمی‌شود.

بلندی آستین لباس زنانه چقدر باید باشد

۳- لباس زنانه با آستین کوتاه

این مدل آستین مقدار بیشتری از بازو را نسبت به دو مدل بالا می‌پوشاند، اما این مدل هم توجه زیادی را به سمت بازو و بالاتنه شما جلب می‌کند و بالاتنه را تو پر تر نشان می‌دهد؛ لذا برای خانم‌های لاغر این مدل لباس مجلسی مناسب است.

بلندی آستین لباس زنانه چقدر باید باشد

۴- لباس زنانه با آستین نیمه

هر چند این مدل آستین برای بسیاری از طراحان لباس جذاب به نظر نمی‌آید، اما می‌توان از آن برای خانم‌هایی که اندام لاغر و کمر باریک دارند استفاده کرد. از نظر زیبایی و ظرافت مدل سه ربع به مراتب زیباتر و کارا تر به نظر می‌رسد.

بلندی آستین لباس زنانه چقدر باید باشد

۵- لباس زنانه با آستین سه ربع

معمولا بسیاری از خانم‌ها از این آستین برای انتخاب مانتو خود در فصل تابستان استفاده می‌کنند و علت آن گردش هوای بیشتر و خنک بودن این مدل مانتوست. فقط باید توجه داشته باشید که اگر در ناحیه شکم چاق هستید این مدل آستین مناسب شما نخواهد بود.

بلندی آستین لباس زنانه چقدر باید باشد

۶- لباس زنانه با آستین بلند

اگر در ناحیه شکم و بالاتنه خود اضافه وزن دارید و می‌خواهید توجه را به پایین تنه خود هدایت کنید این مدل آستین زنانه مناسب شما خواهد بود، هر چند این به معنای نپوشیدن این مدل آستین برای خانم‌های لاغر نیست. بنابراین اگر از این به بعد قصد خرید لباس شب و … داشتید بد نیست به طول آستین لباس هم دقت کنید تا شیک پوش تر از همیشه باشید.

بلندی آستین لباس زنانه چقدر باید باشد

مطالب مرتبط:

۱- روش پوشیدن شلوار جین زنانه سفید

۲- ۱۵ مدل کت زنانه جدید به انتخاب سردبیر چی بپوشم

۳- مدل گوشواره مروارید مورد علاقه کیت میدلتون

۴- برای بله برون چی بپوشم ؟

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

مونا در تاریخ 22 جولای 2017

از پیراهن آستین سه ربع تنفر دارم .ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :