راهنمای مراقبت از روسری ابریشمی

17 سپتامبر 2016 ساعت 17:46

توسط مهفام میرزایی

راهنمای مراقبت از روسری ابریشمی

روسری های ابریشمی از اکسسوری هایی هستند که تطبیق پذیری و استایل سطح بالایی دارند به همین دلیل میان خانم ها از محبوبیت خوبی برخوردار هستند و هر خانمی حداقل به یک روسری ابریشمی در کمذ لباس های خود نیاز دارد. پارچه های ابریشمی با وجود کیفیت خوب حساسیت بالایی دارند و نیاز به مراقبت های خاصی دارند تا عمر آن ها افزایش یابد. به همین دلیل شما نیاز دارید تا راهنمای مراقبت از روسری ابریشمی را مطالعه کنید تا بتوانید از روسری های محبوب خود به خوبی نگهداری کنید.

محل نگهداری روسری ها

محلی که روسری های ابریشمی خود را در ان نگهداری می کنید اهمیت زیادی دارد. روسری ابریشمی نباید در معرض آفتاب باشد چون رنگ خود را از دست می دهد. روسری ها را تا نکنید چون روی آن خطوط نا خوشایندی ایجاد می شود. بهترین راه رول کردن روسری ها و قرار دادن آن ها در فضایی است که تحت فشار نباشند. چند ماه یکبار آن ها را باز کنید تا هوا بخورند.

شستن روسری ابریشمی

شستن پارچه های ابریشمی بای با دست انجام شوددر غیر این صورت رنگ و الیاف آن از بین می رود. یک لگن را از آب داغ پر کرده و کمی پودر رخت شویی ملایم داخل آب بریزید. سپس روسری را در آن به آرامی بشویید. چنگ نزنید و ملایم این کار را انجام دهید سپس آب کشی کنید. روسری را نچلانید و به آرامی آب آن را بگیرید.

روسری ابریشمی

روسری ابریشمی را خشک نگه دارید

اگر الیاف ابریشم خیس شود و خیس بماند به مرور زمان کش می آید و پارچه فرم خود را از دست می دهد. پس از شستن روسری یا خیس شدن آن آن را بین دو حوله قرار دهید تا خشک شود. هرگز آن را در خشک کن قرار ندهید و نچلانید.

لکه زدایی روسری ابریشمی

هر مایعی حتی آب باران می تواند روسری ابریشمی را لک کند. هرگز عطر خود را مستقیما روی روسری نزنید. در صورت لک شدن بلافاصله آن را با روش بالا بشویید. هرگز از لکه بر استفاده نکنید چون به روسری آسیب می زند.

روسری ابریشمی

اتو کردن روسری ابریشمی

روسری های ابریشمی به راحتی چروک می شوند و شما می توانید آن را اتو کنید اما باید از پایین ترین درجه حرارت اتو استفاده کنید برای احتیاط بیشتر یک پارچه روی روسری قرار دهید و از روی آن اتو کنید.

مطالب مرتبط:

1-  راهنمای انتخاب شال و روسری قسمت اول

2- روسری را بر اساس رنگ پوستتان انتخاب کنید

3- کدام لباس ها نیاز به خشک شویی دارند؟

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوشتیپ بودن خوش تیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است