chadmin در
0

۱۱ ترفند برای لاغرتر دیده شدن

۱۱ ترفند برای لاغرتر دیده شدن

دوست دارید بدون رفتن به باشگاه لاغرتر به نظر برسید؟ معلومه که دوست دارید! اگر تمایل به برنامه ریزی دارید، راه های زیادی وجود دارند که می‌توانید توسط آنها، بدون نیاز به رژیم‌های سریع خطرناک و جراحی‌های پلاستیک، آنی جذاب به نظر بیایید. در زیر ۱۱ ترفند برای لاغرتر دیده شدن به شما پیشنهاد می‌شود. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

۱- لباس‌های اندازه  بدنتان بپوشید

برای لاغرتر دیده شدن همیشه باید با پوشیدن لباس اندازه‌ی بدنتان شروع کنید. لباس‌هایی که برایتان کوچک یا بزرگ هستند، چاق‌تر نشانتان می دهد. لباس نباید تنگ باشد، زیرا باعث جلب توجه به سلول‌های چربی بدنتان می‌شود. هم چنین لباس نباید خیلی گشاد باشد، زیرا اضافه نمودن حجم و پوشاندن حالت بدن باعث این خیال می‌شود که بدنتان بزرگ‌تر از آنچه که نشان می‌دهد است.

کفش پاشنه دار

۲- صرف نظر از جنسیت تان کفش پاشنه‌دار بپوشید

هنگامی که کفش پاشنه‌دار به پا می‌کنید، حالت بدنتان به صورت طبیعی با (چرخیدن لگن و کمک به صاف نگه داشتن پشت و شانه‌ها) تغییر می‌دهد. هم چنین پاهایتان را بلند می‌کند و بدنتان را به همان نسبت لاغرتر نشان می‌دهد. اگر مرد هستید، کفش‌های رسمی زیادی در بازار موجوداند که پاشنه‌های کوچکی دارند، با استفاده از این نوع کفش‌ها از بخش کوچکی از این ویژگی‌ها بهره ببرید.

۳- برای لاغرتر دیده شدن لباسی کمردار بپوشید

برای لاغرتر دیده شدن راه ساده‌ای که با استفاده از آن فورا لاغر تر به نظر می‌رسید، پوشیدن لباس‌هایی است که توجه‌ها را به کمر طبیعی (باریک‌ترین قسمت کمر) جلب می‌کند. لباس‌های اندازه تن بپوشید که کمرشان جمع می‌شود با استایل‌هایی مانند کمربند، طرح‌های مختلف، یا تکه که توجه‌ها را به کمر جلب می‌کنند.

  • به عنوان مثال، پیراهن هایی که کمرشان جمع و چروک می شود، شما را کوچکتر نشان می دهند.

۴- لباس هایی انتخاب کنید که بر سینه و پایین تنه تان تمرکز کنند

با تمرکز بر سینه و پایین تنه‌تان کمرتان را باریک‌تر نشان دهید. بلوز، دامن، و پیراهن‌هایی بپوشید که در قسمت پایین تنه پف دارند. همچنین بد نیست لباس‌هایی بپوشید که سینه‌تان را برجسته‌تر می‌نمایند، بلوزهایی بپوشید که در قسمت جلو چروک و موج‌دار اند.

۵- سراغ لباس‌های برش‌دار بروید

در قسمت‌هایی از بدنتان که از آنها احساس نارضایتی دارید، با استفاده از برش می‌توانید خطای دید ایجاد کنید. سجاف دامن، کت، و انواع دیگر پوشش، نحوه ی دیده شدن‌تان را تغییر می‌دهند. در کل بر روی باسن، قفسه سینه، و کمر به دنبال خطوط مواج و برش باشید.

  • برای مثال از پوشیدن لباس‌های کلیشه‌ای خودداری کنید، چرا که اکثر این لباس‌ها بهتان حجم و خطوط برش بد اضافه می‌کنند. شلوارک‌های بلند و گشاد و دامن‌های ماکسی هیچ کمکی بهتان نمی‌کنند.
  • شلوار های بوت کات و راسته، بهترین انتخاب برای اضافه کردن خطوط هستند. خانمها هم چنین می‌توانند دامن‌های جذب تا روی زانو بپوشند. در زمستان نیز دامن‌های جذب را با جوراب شلواری مات ترکیب کنید. این جوراب شلواری‌ها پا ها را (با هر شکل و اندازه) لاغر و بلند‌تر نشان می‌دهند.

۶- زیورآلات زیبا و جذاب بیابید

زیورآلات هماهنگ با لباس‌هایتان را با دقت انتخاب کنید. زیورآلات به خصوصی دید افراد را نسبت به شما تغییر می‌دهد و باعث می‌شود در نگاه آنها از آن چه که هستید لاغرتر و قد بلندتر به چشم بیایید. گردن بندهای بلند به سادگی ظاهری قد بلند و لاغر ایجاد می‌نمایند. زیورآلات بزرگ، مانند دستبندهای بزرگ با رنگ‌های براق توجه‌ها را به مچ لاغرتان جلب می‌کنند و باعث می‌شوند بدنتان نیز به همان نسبت کوچکتر به نظر رسد.

  • گوشواره و تل مو نیز حواس‌ها را از قسمت‌هایی از بدنتان را که دوست ندارید، پرت می‌کنند. مخصوصا اگر احساس می‌کنید سرتان در مقایسه با سایر قسمت‌های بدنتان کوچک به نظر می‌رسد.

کاپشن ورزشی

۷- از رنگ‌ها و طرح‌های مناسب برای ایجاد وهم بدن لاغرتر استفاده کنید

برای لاغرتر دیده شدن از رنگ‌ها و طرح‌ها نیز می توانید برای ایجاد ظاهر لاغرتر استفاده کنید. البته توصیه‌ی استاندارد، صادقانه‌ترین است: مشکی بپوشید. مشکی دوستتان است. مشکی و سایر رنگ‌های تیره، میزان سایه های قابل رویت روی بدنتان را کاهش می دهند. این امر باعث ایجاد خطای دید و در نتیجه لاغرتر به نظر رسیدنتان می‌شود. همچنین باعث ایجاد یک خط عمودی بلند می‌شود. این رنگ را با تاکید و استفاده از زیورآلات بر کمر، مچ، و پا هایتان ترکیب نمایید. این کار باعث می‌شود لاغرتر به نظر برسید. تعدادی پیشنهاد طرح نیز در زیر آورده شده است:

  • یکی دیگر از توصیه های استاندارد: از راه راه های عمودی استفاده کنید. راه راه های باریک عمودی نیز باعث ایجاد خطای دید (باعث می شود که دو طرف بدنتان به هم نزدیک تر دیده شوند) و لاغر تر به نظر رسیدن تان می شود.
  • از پوشیدن لباس های طرح دار (هر طرحی) نیز خودداری نمایید، چون که باعث می شوند بزرگ تر به نظر برسید.

۸- نقاط مشکل دار را با رنگ بپوشانید

اگر دوست ندارید سر تا پا مشکی بپوشید، نقاط مشکل دار را با رنگ های تیره بپوشانید. از فرم پاهایتان راضی نیستید اما بالا تنه تان را دوست دارید؟ پاهایتان را با شلوار یا دامن مشکی اندازه ی تن تان بپوشانید و یک تاپ یا بلوز با رنگ شاد و براق تن کنید. برای مخفی کردن بازو یا کمر بزرگ، یک کت مشکی خوش دوخت انتخاب کنید و پایین تنه تان را با یک دامن یا شلوارک شاد نشان دهید.

بلوز یقه هفت

۹- بلوزهای یقه هفت بپوشید

یک شگرد عالی برای لاغرتر دیده شدن پوشیدن لباس‌های یقه هفت است. این لباس‌ها بخش بیشتری از گردن شما را نشان می‌دهند و موجب بلندتر به نظر رسیدن گردن‌تان و در کل لاغرتر و کشیده‌تر به نظر رسیدنتان می شود. لباس‌های یقه اسکی و همچنین گردنبند کوتاه، گردن شما را کوتاه‌تر به نظر می رساند.

روسری

۱۰- شال و روسری‌ خود را آویزان کنید

حتی رنگ روسری و شیوه بستن آن در قد بلند به نظر رسیدنتان کمک می‌کند. توصیه ما به شما این است که به سراغ خرید روسری‌هایی بروید که رنگ‌های تیره‌تری دارند. همچنین روسری را روی‌ سرتان نپیچانید. روسری‌ هایی که به سمت پایین آویزان شده باشند، قد شما را بلندتر جلوه می‌دهند.

۱۱- از گن استفاده کنید

گن ها لباس های بسیار کشی هستند که بنا به مصرف به صورت شلوارک، تاپ، یا یکسره تولید می شوند. فکر می کنید شکمتان بزرگ است؟ گن بپوشید. از پاهایتان ناراضی هستید؟ گن بپوشید. برای لاغرتر دیده شدن می توانید از آن ها استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

۱- آهسته غذا خوردن، راهی برای تناسب اندام

۲- چاق کننده های باورنکردنی

۳- خداحافظ چاق کننده‌ها!!!

۴- ست‌های دامن پلیسه‌دار

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :