مهتا سعدی در
0

وای من با این هیکل چی بپوشم؟!

وای من با این هیکل چی بپوشم؟!

وای من با این هیکل چی بپوشم؟! این سوالیه که اکثر خانم هایی که دچار اضافه وزن هستن و وقت ندارن که ورزش کنن و وزن و سایزشون رو کاهش بدن موقع رفتن به یک مهمانی باهاش روبرو میشن. شما می تونید با اضافه وزن هم در مجالس بدرخشید و به عنوان یک شیک پوش شناخته شید اینطوری دیگه اضافه وزنتون انقدرها به چشم نمیاد.

برای این کار کافیه یک سری نکات رو رعایت کنید

1- همیشه طبق مد روز لباس بپوشید ولی به نحوه استفاده از اون دقت کنید مثلا اگه مد روز پوشیدن لباس های راه راهه، بهتره شما از لباس با راه راه عمودی استفاده کنید تا هم قد بلند تر و هم باریک تر دیده بشید.

وای من با این هیکل چی بپوشم؟!

2- از همه رنگ ها استقاده کنید ولی توصیه میشه از تن تیره رنگ لباستون رو انتخاب کنید.

وای من با این هیکل چی بپوشم؟!

بهتر است به جای این که رنگ بلوز و شلوارتان خیلی متفاوت باشد، لباس های هم رنگ یا رنگ های نزدیک به هم انتخاب کنید توازن و هارمونی رنگی رو همیشه رعایت کنید  و همچنین تا جای ممکن از پوشیدن لباس های براق دوری کنید.

3- در استفاده از لباس های طرح دار دقت کنید هر چه گل ها و طرح روی پارچه درشت تر باشه، به علت بزرگ نمایی ای که در اندام ایجاد می کنن شما درشت تر به چشم میاید.

4- شلوارهایی تهیه کنید که در قسمت ران تنگ تر و در پایین کمی گشاد باشند البته اگر بالای پای چاقی دارید اما قدتان بلند است، یک تونیک با یک شلوار راسته کاملا برازنده تان خواهد بود.

5- در پیراهن های کمردار، شما می توانید قسمت بالا و کمر خود را طوری تنظیم کنید که برآمدگی و انحنای بدن شما را کاملا درست و متناسب نشان بدهد.

وای من با این هیکل چی بپوشم؟!

6- افرادی که علاقه زیادی به پوشیدن کت دارند هم باید به این نکته توجه کنند که بهتر است از پوشیدن کت هایی که یک یا دو دکمه دارند، خودداری کنند و کت های دارای سه دکمه را بپوشند. این نوع پوشش ها اندام را بلندتر و باریکتر و به عبارتی لاغر نشان می دهند.

7- در هنگام پوشیدن لباس های سفید شما می تونید با ترکیب اون ها با لباس های تیره و یا مشکی اثر بزرگ نمایی رنگ سفید رو از بین ببرید و یک ترکیب زیبا و شیک ایجاد کنید. مثل پوشیدن کت سفید همراه با یک تاپ مشکی.

وای من با این هیکل چی بپوشم؟!

چند نکته در مورد دوخت و جنس پارچه

طرح های برش دار مناسب ترند

اگر بالا تنه شما چاقتر است، از بلوزهای ساده و بدون طرح همچنین برشدار استفاده کنید. در عوض به سراغ دامن هایی بروید که دارای گره یا چینی در ناحیه کمر هستند، با این انتخاب تفاوت اندازه دو بخش بدن شما پوشیده می شود و متناسب به نظرمی رسید

وای من با این هیکل چی بپوشم؟!

جنس پارچه هم مهم است

پارچه های سفت و خشک ناخواسته بر خطوط بدن شما اضافه می کنند در حالی که جنس هایی که نرم و لطیف هستند روی بدن می نشینند و کمتر اضافه موجود در قسمت های مختلف بدن را نشان می دهند. اگر پهلو و پایین تنه تان چاق است، بهتر است به جای دامن های راسته با پارچه های نرم و لطیف، از دامن پلیسه استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- شیک پوشی و سادگی برای خانم های جوان

2- چه شالی انتخاب کنم؟

3- ست کردن گردنبند و لباس مجلسی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

رؤیا در تاریخ 11 ژوئن 2016

جالب بود،ممنون

مهتا سعدی در تاریخ 12 ژوئن 2016

متشکرم از اینکه وقت گذاشتین و ممنون میشم ایده های نو و جدید بهم بدین

بهاره در تاریخ 12 ژوئن 2016

عالی و کاربردی بود گلم ??

مهتا سعدی در تاریخ 12 ژوئن 2016

ممنون از بازدید و اظهار لطفتون

بهاره در تاریخ 12 ژوئن 2016

عالی و کاربردی بود گلم??ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :