محمد رضا اهوارکی در
0

شیک پوشی و سادگی برای خانم های جوان

شیک پوشی و سادگی برای خانم های جوان

خانم ها همیشه عادت دارند حین آرایش های روزمره تمام تلاششان را بکنند و وقت زیادی بگذارند و مواد شیمیایی زیادی هم مصرف می شود و همانطور که می دانید هزینه ی استفاده از لوازم آرایشی در کشور ما سالانه بیش 7 میلیارد تومان است! از طرفی هم همیشه به دنبال برندها و لباس هایی هستند که هم گرانقیمت اند و هم مناسب مکان هایی که در آنحاضر می شوند نیست. با رعایت نکات زیر هم ساده باشید، هم شیک پوش و زیبا.

1- بر روی مانتو و روسری خود سرمایه گذاری کنید

سعی کنید یک مانتو مناسب و نسبتا بلند را برای محل کار یا تحصی خود انتخاب کنید، روسری و شال خود را از رنگ های روشن تر انتخاب کنید تا کنتراست خوبی ایجاد شود و شما را قد بلند تر نشان دهد.

2- خط چشم مناسب

سعی کنید به جای آرایش آن چنانی تنها از یک خط چشم استفاده کنید و به بیرون از خانه بروید.

3- ساده بپوشید

سعی کنید تنالیته ی رنگ های لباستان با رنگ پوستتان یکی باشد. یادتان باشد شیک پوشی قوانینی خاص خود را دارد که یکی از آن ها سادگی است.

4- در آرایش صورت تان زیاده روی نکنید

محل کار، دانشگاه و سایر مکان های عمومی جایی برای آرایش های غلیظ نیست. این مدل آرایش ها تنها برای روز عروسی مناسب است نه برای انجام فعالیت های روزمره!

5- کفش مناسب بپوشید

بهترین کفش ها برای مکان های که در بالا به آن اشاره شد، زیر 3 سانتی متر پاشنه دارند. بنابراین با پوشیدن کفش هایی با پاشنه 7 سانت خودتون را عذاب ندهید!

6- رژ لب قرمز هرگز!

درسته که شما جوان هستید و می خواهید زیبایی هایتان را به رخ دیگران بکشید اما به محیطی که در آن کار می کنید و یا درس می خوانید توجه کنید. رژ لب قرمز براق مناسب این مکان ها نیست. از رنگ های محافظه کارانه تر استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه چشم ها را آرایش کنیم؟

2- دلایل ریزش ابرو چیست؟

3- بهترین کرم پودر های تابستان با توجه به جنس پوست شما

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :