فاطمه رحیمی در
0

بهترین کرم پودرهای تابستان با توجه به جنس پوست شما

بهترین کرم پودرهای تابستان با توجه به جنس پوست شما

تابستان به معنی عرق کردن است و عرق کردن به معنی ماسیدن آرایش روی پوست شما! اینجا به شما بهترین کرم پودرهایی را معرفی می‌کنیم که در تابستان روی پوست شما به خوبی بنشیند و برای هر پوستی مناسب باشد.

1-  یک کرم محبوب

1

قبل از زیاد شدن کرم‌هایی با حروف الفبا (مثل BB,CC,EE) کرم Laura Mercier Tinted Moisturizer امتحان‌شده و محبوب بود. اگر مایل به استفاده از این کرم هستید اما مستعد ابتلا به آکنه هم هستید، نوع بدون چربی این کرم را استفاده کنید.

2- برای پوست‌های خشک

2

فرمول کرم Bobbi Brown Extra SPA 25 Tinted Moisturizing Balm  به خوبی به پوست شما آبرسانی می‌کند و همچنین کاور خوبی برای پوستتان است.

3- برای ضد پیری

3

کرم پودر Hourglass Illusion Hyaluronic Skin Tint حاوی اسید هیالورونیک است که باعث می‌شود پوستتان محکم تر شود و قابلیت ارتجاعی پیدا کند.

4- برای پوست‌های چرب

4

کرم پودر M.A.C Lightful C Tinted Cream SPF 30 with Radiance Booster حاوی ویتامین C است و به منافذ پوستتان نفوذ می‌کند و کمترین تغییر رنگ را در طول روز خواهد داشت. این کرم پوستتان را بطور طبیعی صاف می‌کند و بهترین کرم برای پوست‌های غیر حساس است.

5- برای پوشش کلی

5

اگر می‌خواهید پوستتان بسیار صاف به نظر برسد Perricone MD No Foundation Foundation Serum به شما توصیه می‌شود. این کرم مانند یک سرم است و حاوی آنتی اکسیدان است که باعث می‌شود خط‌های روی پوست کم عمق تر به نظر بیایند.

6- برای پوست‌های حساس

6

کرم پودر pur~lisseBB Tinted Moist Cream SPF 30  یک آنتی اکسیدان قوی و عاری از پارابن، عطر و چربی است. همچنین باعث می‌شود نقاط متورم تسکین داده شوند. این کرم برای کسانی که پوست آسیب‌پذیری دارند، بسیار مناسب است.

7- برای پوست‌های چرب

7

کرم پودر Tarte Amazonian Clay BB Tinted Moisturizer SPF 20 برای پوشش صورت عالی است؛ خصوصا در روزهایی که نیاز است بهتر به نظر بیایید.

8- برای پوست‌های معمولی

8

اگر نیازی به آنتی اکسیدان‌ها و کرم‌های ضد پیری ندارید، theBalm BalmShelter Tinted Moisturizer SPF 18 یک راه حل ساده است. این کرم یک لایه‌ی سبک با پوشانندگی متوسط است که البته دارای SPFاست.

مطالب مرتبط:

1- انتخاب کرم پودر با توجه به نوع پوست

2- خانم ها: چگونه ده سال جوان تر بشویم؟

3- قبل از عکس گرفتن اصولی آرایش کنید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :