سارا هنجنی در
0

دلایل ریزش ابرو چیست؟

دلایل ریزش ابرو چیست؟

شاید این روزها بسیاری از خانوما و البته دختر خانوما با این مشکل مواجه شده اند که چرا ابروهایشان کم پشت می شود؟ شاید همین دلایل باعث شده که بسیاری به سمت تتو کردن و هاشور کردن ابروهای خود بروند. اما دلایل ریزش ابرو کدام اند؟ آیا راهی برای جلوگیری آن ها وجود دارد؟ با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

1- استفاده بیش از اندازه از مواد آرایشی

همه ما عادت داریم که از کرم پودر، و مرطوب کننده برای پنهان کردن عیب های صورت مان استفاده کنیم. کافیست که مقداری از این مواد آرایشی بر روی ابروهایتان برخورد بکن. این مواد آرایشی اجازه نمی دهند که فولیکول‌ها مو نفس بکشند و در نتیجه یکی از مهم ترین عوامل ریزش ابرو به وقوع می پیوندد.

2- مراقب شوره مو باشید

شاید فکر کنید که شوره فقط مخصوص موی سرتان است. اما سخت در اشتباهید، یکی دیگر از دلایلی که باعث ریزش ابرو هایتان می شود شوره است. پس سعی کنید حتما ابروهایتان را نیز در حمام توسط شامپوی مناسب بشویید.

دلایل ریزش ابرو چیست؟

3- ممکن است «آلوپسیا آره اتا» داشته باشید

«آلوپسی آره اتا» یا طاسی منطقه‌ای، نوعی طاسیست که در آن، مردم ناگهان در قسمتی دچار طاسی تصادفی می‌شوند. این مشکل می‌تواند علل زیادی شامل استرس، کم خونی، و بیش از حد برداشتن ابروها، داشته باشد.

4- شما صبور نیستید

فرآیند رشد ابرو می‌تواند یک سال یا بیشتر طول بکشد. این چیزی نیست که افرادی که ابروهای ضخیم می‌خواهند، علاقه به شنیدنش داشته باشند.

مطالب مرتبط:

1- 4 گام  ساده برای برداشتن ابرو

2- نکاتی برای داشتن ابروهای زیبا

3- ارتباط مدل ابرو با تیپ شخصیتیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :