محمد رضا اهوارکی در
0

ست کردن کفش پاشنه کوتاه و لباس مجلسی

ست کردن کفش پاشنه کوتاه و لباس مجلسی

کفش های زنانه پاشنه کوتاه معمولا به علت راحتی بسیار مورد استقبال خانم هستند. این کفش ها به طرق مختلفی با کیف و مانتو و شلوار و یا حتی لباس مجلسی ست کرد. ما در این مقاله قرار است سه روش ست کردن کفش پاشنه کوتاه و لباس مجلسی را به شما آموزش دهیم. با چی بپوشم همراه باشید.

پوشیدن کفش راحتی برای عروسی ها و مجالس

ست کردن کفش پاشنه کوتاه و لباس مجلسی

ست کردن این مدل کفش کمی سخت است ولی مواقعی که واقعا پاشنه بلند های مشکی تاب و تحمل شما را کم می کنند و یا مواقعی که شما میزبان هستید و نیاز به رفت و آمد زیاد دارید بهتر است این مدل را امتحان کنید. برای داشتن استایلی کلاسیک سعی کنید شلوارهای بلند طرح دار را با آن ها بپوشید و از روی آن هم می توانید به صورت یک تکه و هم لایه ای لباس بپوشید. رنگ های مات را برای قسمت بالا انتخاب کنید اگر کفش شما مشکی است و قرار است با شلوار مشکی طرح دار شما ست شود. رنگ گردنبند سنگ دارتان را نیز اگر با آن ست کنید محشر می شود.

ست کردن کفش پاشنه کوتاه و لباس مجلسی

راه دیگر ست کردن این نوع کفش که در مجالس زنانه و خودمانی تر بهتر است و قرار است شما جنب و جوش زیادی برای رقص داشته باشید پوشیدن یک لباس دامن بلند و یا ماکسی است و در این استایل خیلی باید به این نکته توجه کنید که رنگ ها را ساده و شیک انتخاب کنید. حتی آرایشی که برای صورتتان انتخاب می کنید ساده ترین حالت ممکن را داشته باشید. مدل موی بافته ی ساده مناسب این استایل است. نیازی به گفتن نیست که مسلما جواهرات شما هم باید به همان اندازه ساده باشند.

ست کردن کفش پاشنه کوتاه و لباس مجلسی

روشی دیگر برای ست کردن این کفش ها که ما به شما پیشنهاد می کنیم و برای مهمانی های فامیلی در باغ یا فضای باز است استایل فانتزی آن است. پوشیدن یک بلوز نیم تنه و شلوار بلند هم رنگ کفشتان و انتخاب یک عینک آفتابی مناسب می تواند استایل شما را دگرگون کند. در این استایل باید خیلی به اکسسوری ها توجه کنید. خیلی به چشم می آیند. پس در انتخاب فانتزی ترین مدل های آن ها درنگ نکنید.

مطالب مرتبط:

1- ست کردن گردنبند و لباس مجلسی

2- سه روش برای ست کردن آبی، قرمز و سفید

3- تیشرت زنانه ی مجلسی و روش های ست کردن آندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :