محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه یک دامن انتخاب کنم؟

چگونه یک دامن انتخاب کنم؟

شاید این سوال زیاد برای خانم ها پیش آمده باشد که با وجود این همه مدل‌های دامن چه دامنی دقیقا با اندازه پای من سازگاری دارد و باید آن را بپوشم؟ 

چگونه یک دامن انتخاب کنم؟

۱- دامن زنانه تا روی زانو

از رایج ترین مدل دامن‌ها مدل هایی هستند که دقیقا بالا یا دقیقا پایین زانو یا روی زانو قرار می گیرند. اگر قد کوتاهی دارید ما یک دامن دقیقا تا بالای زانویتان را پیشنهاد می کنیم و اگر زانوی خود را دوست ندارید دامنی دقیقا تا زیر زانو انتخاب کنید.

چگونه یک دامن انتخاب کنم؟

۲- دامن کوتاه

این مدل معمولا تن دختر خانم های جوان و لاغر دیده می شود. اگر سن را کنار بگذاریم سعی کنید دامنی بپوشید که در قسمت عریض پای شما (ران ها) تمام نشود. زیرا باعث می شود این قسمت ها پهن تر دیده شوند. اگر حس می کنید دامن‌تان از حد معمول کوتاه تر است سعی کنید یک جوراب شلواری مشکی زیر آن بپوشید.

چگونه یک دامن انتخاب کنم؟

۳- دامن میدی

این دامن‌ها اگر در قسمت ساق پای شما تمام شوند می توانند پایتان را کوتاه‌تر نشان دهند. سعی کنید این مدل در قسمت لاغر ساق پای شما تمام شود و حتما قسمت عریض و پهن آن را بپوشاند. عموما این دامن‌ها را با کفش پاشنه بلند می پوشند که پایتان را کشیده تر نشان دهد. اگر ساق پای شما یا قوزک پایتان پهن است دامن میدی را با بوت بپوشید.

چگونه یک دامن انتخاب کنم؟

۴- دامن ماکسی

حتی اگر قدتان کوتاه است این مدل دامن‌ها را می توانید تا بالای قوزک پایتان انتخاب کنید و با کفش تخت بپوشید یا دامنی بلند به همراه کفش پاشنه بلند بپوشید.

مطالب مرتبط:

1- چه جوراب شلواری برای پاهای من مناسب است؟

2- رازهای استایل کیت ماس

3- انواع جوراب زنانه و نحوه پوشیدن آن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

9 Mix and Match Colorful Long Pleated Maxi Skirt Ideas – Fashion & Style Ideas در تاریخ 24 فوریه 2021

[…] Image Source […]ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :