چه لباس‌هایی را از فست فشن تهیه کنیم؟

0

در مطالب قبلی درباره فست فشن و مزایا و معایب آن صحبت کردیم. تاکید بر این نکته هم ضروری است که برندهایی که در کشورهای پیشرفته فست فشن و ارزان محسوب می‌شوند تنها برندهایی هستند که در کشورهای در حال توسعه مثل کشور ما در دسترس مشتریان هستند و به نوعی برند فقیرانه محسوب می‌شوند، یعنی لباس‌های نسبتا گرانی که ارزش زیادی ندارند. اما با گذر این نکته لازم است بدانیم که چه لباس‌هایی را از فست فشن تهیه کنیم؟

جیر مصنوعی

جیر مصنوعی بر خلاف چرم مصنوعی به سختی قابل تشخیص است و مهم‌تر این که تمیز کردن آن ساده‌تر است و می‌توان با خرید آن در هزینه‌ها صرفه جویی کرد.

چه لباس‌هایی را از فست فشن تهیه کنیم؟

رنگ‌های خنثی

لباس‌هایی که رنگ خنثی دارند می‌توان از برندهای ارزان تهیه کرد چون بر خلاف رنگ‌ها روشن ارزانی آن‌ها زیاد به چشم نمی‌آید.

لباس‌های قابل شستشو با ماشین

لباس‌هایی که از برندهای ارزان و فست فشن تهیه می‌کنید بهتر است قابل شستشو با دست و یا با ماشین باشند چون مراقبت از آن‌ها ساده‌تر و کم هزینه‌تر خواهد بود.

چه چیزهایی را از فست فشن نخریم؟

  • لباس‌های کلاسیک: لباس‌هایی که بیشتر اوقات می پوشید و باید کیفیت مناسب و دوام کافی داشته باشند پس بهتر است از برندهای معتبر تهیه شوند.
  • کپی برندهای گران قیمت: برخی برندهای فست فشن به کپی برندهای مهم مثل شانل و گوچی می پردازند که کپی بودن آن ها بسیار مشخص است و نباید آن ها را بخریم.
  • لباس های مجلسی: لباس هایی که برای موقعیت های خاص استفاده می شوند به ویژه لباس های مجلسی بهتر است از برند های با کیفیت و یا سفارشی تهیه شوند.

مطالب مرتبط:

1- ۵ راز خرید موفق لباس

2- اشتباه بزرگ در خرید لباس و راه حل‌های آن

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :