چه کنیم تا بدون جلب توجه دیده شویم؟

0

همیشه گفته‌ایم که سادگی اولین اصل در دنیای مد محسوب می‌شود اما این سادگی نباید با کسل کنندگی و تکراری بودن استایل اشتباه شود. همه خانم‌ها دوست دارند دیده شوند و لباس‌های زیبایشان به شکل صحیح و موقرانه‌ای جلب توجه کند اما با استایل تکراری و کسل کننده نمی‌توان به این هدف رسید پس لازم است کاری کنیم تا دیده شویم. چه کنیم تا بدون جلب توجه دیده شویم؟

تک رنگ بپوشید

یکی از ترفندهایی که باعث می‌شود مردم به لباس‌های شما توجه کنند هماهنگی رنگی در آن‌ها است. به ویژه تک رنگ پوشیدن و ست کردن رنگ‌های ملایم و خنثی با یکدیگر کمک می‌کند که لباس‌های شما بدون جلب توجه دیده شوند.

چه کنیم تا بدون جلب توجه دیده شویم؟

در روی هم پوشیدن لباس‌ها خلاقیت داشته باشید

به کار بردن کمی خلاقیت در ترکیب و روی هم پوشیدن لباس‌ها می‌تواند به دیده شدن شما کمک کند. مثلا پوشیدن کت روی مانتو و یا روش‌های متنوع در بستن شال گردن.

یک طرح چشم‌گیر بپوشید

استفاده از طرح‌ها و پرینت‌های جالب و چشم‌گیر مثل چهارخانه یا خال خالی در رنگ‌های خنثی و تیره نیز ترفندی است که به دیده شدن شما کمک می‌کند.

چه کنیم تا بدون جلب توجه دیده شویم؟

از اکسسوری‌های جذاب استفاده کنید

یک ترفند قدیمی و شناخته شده در جذاب کردن لباس‌ها  استفاده از اکسسوری‌هایی است که جلوه و رنگ جذابی دارند مثل کیف یا شال گردن و یا دستبند و ساعت.

چه کنیم تا بدون جلب توجه دیده شویم؟

یک لباس قدیمی را به روشی جدید بپوشید

یکی دیگر از راه‌های خلاقیت در لباس پوشیدن این است که لباس‌های خود را به روشی جدید بپوشید مثلا بیرون آوردن  آستین بلوز از زیر مانتو و پالتو.

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه هایی از استایلیست های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :