۴ نکته برای جوان‌تر شدن با عینک

بسیاری از افرادی که دچار مشکل بینایی هستند از زدن عینک طفره می‌روند چون معتقدند عینک سن آن‌ها را بیشتر نشان می‌دهد و جذابیت چهره را کم می‌کند اما نزدن عینک و یا استفاده از لنز های تماسی عوارض و مشکلاتی دارد که شاید جبران پذیر نباشد. اما با رعایت نکاتی می‌توان همزمان با استفاده از عینک جوان‌تر هم به نظر رسید. ۴ نکته برای جوان‌تر شدن با عینک را در این مطلب بخوانید.

4 نکته برای جوان‌تر شدن با عینک

از فریم‌های قطور از جنس رزین استفاده کنید

اگرچه این مدل‌ها چند سالی است که مد روز محسوب می‌شوند اما به نظر می‌رسد قرار نیست به این زودی‌ها از مد بیفتند. عینک‌های با فریم قطور زیبایی خاصی دارند و باعث می‌شوند که چشم‌ها جلوه بهتری داشته باشند و چهره جوان‌تری پیدا کنید.

مدل‌های کوچک را فراموش کنید

عبارت ” کمتر بیشتر است” یک اصل مهم در دنیای مد است که بر سادگی و کوچک بودن تاکید دارد اما این اصل در دنیای عینک‌ها چندان سندیت ندارد چون عینک‌های کوچک و بدون فریم باعث می‌شوند سن شما بیشتر از آن چه که هست به نظر برسد.

رنگ‌ها را فراموش نکنید

حال که انواع مختلف فریم‌های عینک با طرح‌ها و رنگ های مختلف در بازار وجود دارد چرا سراغ آن‌ها نروید؟ یک فریم رنگی زیبا می‌تواند چهره شما را شاداب و زیبا و جوان تر نشان دهد پس مشکی و خاکستری را فراموش کرده و رنگ هایی مثل پیازی، زرشکی و … را انتخاب کنید.

فرم‌های ساده مناسب ترند

فریم‌های عینک‌های طبی اشکال متنوعی دارند مثل گرد و بیضی و مستطیلی و گربه‌ای. فرمی که برای همه افراد مناسب است فرم بیضی است. پس تا زمانی که از انتخاب خود مطمئن نیستید سراغ فریم های گربه‌ای یا گرد نروید.

مطالب مرتبط:

۱- ۹ مدل عینک که جذابتان می‌کند

۲- چگونه اکسسوری‌هایم را تعمیر کنم؟

۳- اهمیت عینک زدن برای دختر خانم‌های خجالتی

۴- ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :