ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

از عینک آفتابی می‌توانید به عنوان یک ابزار برای تغییر ظاهر و استایل خود استفاده کنید. سبک و مدل فریم عینک آفتابی شما می‎تواند ظاهر هر لباسی را بهتر کند. به شما توصیه می‌کنیم اگر لباس ساده‌ای برای امروز در نظر گرفتید با چی بپوشم همراه باشید و تیپ و  ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید.

در نظر داریم چند سبک و مدل عینک آفتابی که هر مردی باید داشته باشد را به شما معرفی کنیم.

عینک آفتابی اولیور پیپلز مدل کلاب مستر

شاید همه ما عینک های کلاب مستر را با نام ری بن بشناسیم ولی در حال حاضر برندهای زیادی این مدل عینک آفتابی را با طرح‌های متنوع تولید می‌کنند که برند اولیور پیپلز هم یکی از آن‌ها است. یک عینک آفتابی کلاب مستر واقعی با هر لباسی هماهنگ می‌شود و خوب به نظر خواهد رسید، از کت و شلوارهای رسمی گرفته تا کت‌های بلیزر و شلوارهای کتانی که برای استایل روزمره می‌پوشید.

ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

عینک آفتابی ری بن مدل آویاتور یا خلبانی

عینک‌ های خلبانی ری بن آنقدر جذاب هستند که ما را ترغیب کنند تا برای خریدشان هزینه کنیم. برخی از افراد این مدل عینک را دوست دارند و با هر تیپی آن را هماهنگ می‌کنند. برعکس افرادی هم هستند که این مدل عینک آفتابی را دوست ندارند. اگر فکر می‌کنید لنزهای بزرگ عینک خلبانی ممکن است ظاهر شما را عجیب و غریب کند و اعتماد به نفس زدن این مدل عینک آفتابی را ندارید. برای شروع بهتر است از مدل‌های کلاسیک آن استفاده کنید.

ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

عینک آفتابی پرسول مدل ۶۴۹

اگر قبلا از مدل‌های عینک خلبانی استفاده کردید و به این مدل علاقه دارید وقت آن است که کمی جسارت بیشتری به خرج دهید و عینک ۶۴۹ پرسول را روی صورت خود امتحان کنید. این مدل عینک آفتابی با فریم بزرگش به دلیل پوشش خوبی که برای چشم‌های شما فراهم می‌کند مناسب رانندگی‌های طولانی تابستانی است.

ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

عینک آفتابی پرسول مدل ۷۱۴

این مدل عینک شهرت خود را از استیو مک کوئین گرفته است. او در اوج حرفه بازیگری‌اش همیشه این مدل عینک را به چشم داشت. دسته‌های این مدل عینک و طراحی‌اش آن را کاملا منحصر بفرد کرده است.

ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

عینک  اولیور پیپلز مدل M-4

این عینک از آن مدل‌هایی است که حتما باید در کلکسیون عینک‌های آفتابی خود داشته باشید. عینک آفتابی با فریم گرد و شیشه تیره رنگ! این مدل عینک‌ها معمولا برای استفاده روزمره نیستند ولی برای مواقعی که دوست دارید تنوعی در استایل خود داشته باشید کاملا ایده‌آل به نظر می‌رسند. عینک اولیور پیپلز مدل M-4 پیشنهاد چی بپوشم به شماست.

ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

عینک اولیور گلداسمیت مدل Lord

عینک آفتابی ویفرر یکی دیگر از آن کلاسیک‌های ری بن است که توسط برندهای دیگر اقتباس و بازطراحی شده است. بهتر است به جای انتخاب مدل‌های کلاسیک به دنبال مدل‌های متفاوت‌تر باشید. این عینک  آفتابی هم در اواخر دهه ۱۹۶۰ با کمک مایکل کین معروف شد. برند اولیور گلد اسمیت یک مدل فوق العاده از این عینک را طراحی کرده است. یک عینک که کاملا شما را به یاد بازیگران هالیوود خواهد انداخت.

ظاهر خود را با این مدل های عینک آفتابی متحول کنید

مطالب مرتبط: 

۱- چند نکته برای ست کردن عینک آفتابی با لباس

۲- ۸ اشتباه رایج در نگهداری از عینک آفتابی و طبی

۳- ۱۰ راه برای تشخیص عینک آفتابی اصل و تقلبی

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

مونا در تاریخ 07 آگوست 2017

خوب بعضی از این مدل ها به همه نمیاد که !!!ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :