روش های تشخیص عینک آفتابی ورساچه اصل از تقلبی

عینک‌های آفتابی برند ورساچه یکی از با کیفیت‌ترین محصولات در بازار است. نمونه‌های تقلبی این عینک‌ها تفاوت اساسی با مدل‌های اصل دارند، اما شاید برای کسی که با این برند آشنایی نداشته باشد تشخیص این موضوع سخت باشد. روش های تشخیص عینک آفتابی ورساچه اصل از تقلبی و راهکارهای ارائه شده در ادامه مطلب به شما کمک خواهند کرد که تصمیم اشتباه نگیرید.

 

۱- به کیفیت عینک و جعبه آن دقت کنید. اطمینان حاصل کنید که نوشتار تمام عبارات روی جعبه صحیح باشد و هیچ ایرادی در کیفیت چاپ روی جعبه وجود نداشته باشد. مدل‌های قدیمی‌تر ممکن است در جعبه‌ها و بسته‌بندی‌های متفاوتی عرضه شوند.

۲- روی برچسب بسته‌بندی عینک آفتابی ورساچه اصل اطلاعات تولید کننده و بارکد درج شده است. این موارد باید با جزئیات درج شده روی عینک آفتابی یکسان باشند.

عینک آفتابی ورساچه اصل : روش های تشخیص عینک آفتابی ورساچه اصل از تقلبی

۳- عینک‌های آفتابی ورساچه اصل کارت گارانتی دارند. در این کارت گارانتی اطلاعاتی در مورد عینک آفتابی و فروشنده محصول درج می‌شود.

۴- همراه عینک آفتابی ورساچه یک دفترچه راهنمای استفاده باید در اختیار شما قرار بگیرد.

۵- مطمئن شوید که عبارت “Made In Italy”  روی دسته عینک حک شده باشد. تمام عینک های ورساچه اصل در ایتالیا تولید و بسته بندی می شوند. اگر عینکی که قصد دارید بخرید ساخت کشوری دیگر باشد یا بسته بندی نداشته باشد قطعا تقلبی است. همچنین اکسسوری ها و لوازم جانبی همراه عینک مانند قاب عینک و دستمال آن نباید ساخت چین باشند.

عینک آفتابی ورساچه اصل : روش های تشخیص عینک آفتابی ورساچه اصل از تقلبی

۶- مدل عینک آفتابی باید روی قسمت داخلی دسته عینک حک شده باشد. اگر مدل عینک شما حک نشده باشد به اصل بودن آن شک کنید. مدل عینک را در اینترنت جستجو کنید و ویژگی‌های آن را با عینک خود تطبیق دهید.

۷- در مدل‌های جدید عینک آفتابی ورساچه اصل شماره سریال بر روی لنز سمت راست عینک حک می‌شود. مدل‌های قدیمی‌تر ممکن است این شماره سریال را نداشته باشند.

 

مطالب مرتبط:

۱- روش‌ تشخیص عینک آفتابی پرسول اصل از تقلبی

۲- راه تشخیص عینک آفتابی روبرتو کاوالی اصل از تقلبی

۳- راه تشخیص عینک آفتابی بربری اصل از تقلبی

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

مهدی حسین زاده در تاریخ 13 فوریه 2018

ممنون جالب بودشارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :