راه تشخیص عینک آفتابی بربری اصل از تقلبی

0

پیدا کردن یک جنس اصل از میان انبوهی از کالاهای تقلبی در بازار امری دشوار است. عینک آفتابی نیز دقیقا یکی از آن اجناس است. در این مقاله راه تشخیص عینک آفتابی بربری اصل از تقلبی را به شما آموزش خواهیم داد. با چی بپوشم همراه باشید. 

تاریخچه برند بربری

در روز ۲۷ آگوست ۱۸۳۵ توماس بربری (Thomas Burberry) در دهکده بروکهام گرین در نزدیکی شهر لندن متولد شد. او در نوجوانی نزد یک پارچه فروش کار می‌کرد و پس از مدتی در سال ۱۸۵۶ خودش در بیسینگ استاک (BasingStoke) – همشایر، یک فروشگاه کوچک لباس باز کرد، ولی در ابتدا موفقیت چندانی نداشت.

راه تشخیص عینک آفتابی بربری اصل از تقلبی

در دهه ۱۹۶۰ طرح شطرنجی بربری روی چتر، کیف، چمدان، شال و روسری هم دیده شد. تا آن زمان از این طرح بیشتر برای آسترکاری کت و بارانی و مدل‌های مختلف لباس مردانه استفاده می‌شد. این برند با وجود اینکه هنوز یک نام خوش کیفیت در بازار پوشاک بود، ولی دیگر جذابیت اولیه خود را نداشت. تا اینکه در سال ۱۹۹۷ رز ماری براوو آمریکایی، به سمت مدیرعامل جدید بربری منصوب شد و همه چیز را تغییر داد و برنامه جدیدی برای آینده شرکت تدوین کرد.

راه تشخیص عینک آفتابی بربری اصل از تقلبی

رز ماری شکل جدیدی به بربری داد و کمک کرد تا این نام در کنار نام‌های بزرگ مد دنیا قرار گیرد. کمپین‌های تبلیغاتی با اهداف دقیق در رسانه‌های معتبر و به روز کردن طرح لباس‌ها و استفاده از پارچه شطرنجی سنتی بربری، این برند را مورد توجه افراد خوش لباس معروف و طرفداران مد، مانند ویکتوریا بکهام و کیت ماس قرار داد.

راه تشخیص عینک آفتابی بربری اصل از تقلبی

تشخیص عینک آفتابی بربری اصل

1- هرگز عینک آفتابی بربری اصل را بدون جعبه مخصوص نخواهید دید. توجه داشته باشید که لوگوی بربری بر روی جعبه عینک آفتابی به خوبی حک شده باشد.

2- به اطلاعات درج شد بر روی بارکد جعبه دقت کنید و با خود عینک چک کنید، عینک آفتابی اصل دارای شماره سریال یکسان است.

3- عینک آفتابی بربری اصل دارای یک دفترچه گارانتی است.

4- محصولات جدید بربری دارای یک دفترچه راهنماست، دفترچه را به دقت مطالعه کنید و اگر در آن غلط املایی و یا فونت‌های نامنظم دیدید مطمئن باشید که این عینک تقلبی است.

راه تشخیص عینک آفتابی بربری اصل از تقلبی

5- جعبه عینک آفتابی اصل دارای طرح شطرنجی بربری است که کیفیت پارچه روی جعبه بسیار بالاست.

6- در قسمت داخلی دسته سمت راست عینک آفتابی بربری اصل، عبارت Made in Italy به همراه لوگوی CE نوشته شده است. همچنین در مدل‌های جدیدتر یک حرف انگلیسی نیز درج شده است.

7- در قسمت داخلی دسته سمت چپ عینک آفتابی بربری اصل، مدل عینک، سایز فریم و عدد مربوط به شیشه عینک آفتابی درج شده است.

8- در قسمت بالای شیشه سمت راست عینک آفتابی بربری اورجینال یک شماره سریال درج شده است؛ توجه داشته باشید که این شماره واضح و خوانا باشد.

راه تشخیص عینک آفتابی بربری اصل از تقلبی

مطالب مرتبط:

1- راه تشخیص عینک آفتابی گوچی اصل از تقلبی

2- بیوگرافی و سبک لباس پوشیدن ایان سامرهالدر

3- چگونه عینک آفتابی ویفرر مناسب انتخاب کنم؟

4- مجموعه جدید لباس‌های زنانه برند توری برچ

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

حسین کریمی در تاریخ 09 ژوئن 2017

نکاتی عالی و کاربردی در مورد عینک آفتابی اصل بیان کردید

ساناز حسینی در تاریخ 09 ژوئن 2017

عالی و کاربردی
مرسی چی بپوشمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :