توصیه‌های مد از ویکتوریا بکهام

0

امروز کسی نيست که با دنيای فشن آشنا باشد ولی نام ویکتوریا بکهام را نشنيده باشد. او هر چند از دنیای شهرت وارد فشن شد اما در مدت کوتاهی توانست قابلیت های خود را نشان دهد و ثابت کند که حرفی برای گفتن دارد. علاوه بر طراحی های عالی ویکتوریا بکهام او شخصا استایل جذاب و جالب توجهی دارد و نکات جاصی را در لباس پوشیدن رعایت می کند. کارشناسان با تحليل استایل وی به اصولی دست پيدا کرده اند که در این مقاله با عنوان توصیه‌های مد از ویکتوریا بکهام خواهید خواند.

1- به غریزه خود اعتماد کنيد نه طراح یا چهره مشهور دیگری

هر چند چهره های مد می توانند الگوی خوبی در شیک پوشی باشند اما قبل از آن شما باید شرایط خاص خود و اجتماع خود را در نظر بگیرید و یک تقلید کننده صرف نباشید. اگر به اندازه کافی در خوش لباسی و استایل تجربه کسب کنید خود به خود سلیقه تان شکل می گیرد و می توانید به انتخاب خود اعتماد کنید.

2- بین راحتی و شیک بودن تعادل برقرار کنید

استایل خانمانه و استایل ورزشی و راحتی همیشه دو قطب پوشاک زنانه بوده است و خانم ها در انتخاب بین این دو سردرگم و مردد هستند. اما تک قطبی بودن به هیچ عنوان خوب نیست پس سعی کنید بین لباس هایی که شیک و خانمانه هستند و لباس هایی که راحت هستند در استایل خود تعادل برقرار کنید.

توصیه‌های مد از ویکتوریا بکهام

3- بيشترپول خود را صرف خرید لباس های کلاسيک کنيد ٬ نه مدل های کوتاه مدت هر فصل

خانم ها باید برای بودجه بندی خرید لباس برنامه داشته باشند و حدود 70 تا 80 درصد بودجه لباس خود را صرف خرید پوشاک کلاسیک و اساسی و بقیه را صرف خرید مدل های فصلی کنند که عمر زیادی نخواهند داشت.

4- کمتر بيشتر است

این شعار دنیای طراحی در استایل نیز جایگاه خود را پیدا کرده و سادگی اصل اوليه هر تيپ فوق العاده است. ویکتوریا بکهام از پیروان مهم این اصل است.

توصیه‌های مد از ویکتوریا بکهام

5-  قدرت اکسسوری ها را دست کم نگيرید

در مطالب قبلی از اهمیت اکسسوری ها در لباس های سایر چهره های مد گفته ایم. ویکتوریا بکهام هم از این قاعده مستثنی نیست و از ارزش و قدرت اکسسوری ها آگاه است و آن ها را در استایل خود به کار می گیرد.

مطالب مرتبط:

1- درس هایی که از تیپ جراد لتو می توان گرفت

2- لباس های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :